Za sněhem a zážitky do Orlických hor

Jste na lyžích a snowboardu jako doma nebo teprve objevujete kouzlo zimních sportů? Tak to jsou Orlické hory to pravé místo pro vás.

Reklama

Ve Ski centru Říčky vás vyveze na vrchol Zakletý šestisedačka s bublinou. Využijte pro svůj komfort bezkontaktní způsob prodeje jízdenek tzv. pick up box a automat na vracení chipkaret. Půjčovna a servis je na vás připraven stejně tak jako Skibar na vrchu Zakletý nebo v dolní části střediska. 

Máte desku nebo lyže? Vydejte se za společnou vášní do Skicentra Deštné a jeho YOUR PARKU. Svahy upravuje rolba, která vyžehlí sníh do dokonalého manšestru i na večerní lyžování. Kompletní servis služeb je zde samozřejmostí. Chcete být první na svahu? Neztrácejte čas u pokladny a kupte si skipass online.

Domácím prostředím nejen pro rodiny s dětmi hraje prim Sportareál České Petrovice. Nejmenší tu okouzlí dětský SKIPAR a snowboardisty snowpark se skoky a překážkami. Věřte, že i večerní lyžování tu umocní váš zážitek ze zimní nadílky. Ve stylovém SKIBARU se ohřejete a doplníte energii.    

Ski resort Buková hora dosahuje alpské úrovně. Přivítá vás s více než 8 kilometry sjezdových tratí, včetně nejdelší sjezdovky Orlických hor, vyhřívanou sedačkovou lanovkou i online nákupem skipasů. Velkým lákadlem tu jsou funparky, snowparky a různé zábavné zóny, které baví nejen celé rodiny! Zastavte se, máte to za bukem.

www.mojeorlickehory.cz

FB: @mojeorlickehory
IG: @visitorlickehory

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama