Partner portálu

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Kudy z nudy

Kudy z nudy

Reklama

Kudy z nudy tento víkend

18.06.2019
25 tipů na skoro neobjevená místa ke koupání
25 tipů na skoro neobjevená místa ke koupáníHledáte zajímavá místa ke koupání, především na netradičních, málo známých či bezplatných lokalitách? Z nabídky našich tipů jsme vybrali 25 netradičních míst ke koupání, které m... »»
18.06.2019
Rezervujte včas: kouzelná místa na dovolenou
Rezervujte včas: kouzelná místa na dovolenouTaké byste si rádi dali dovolenou od hektického života, práce a každodenního kolotoče? Na portálu Kudy z nudy najdete celou řadu tipů, chce to jen mít štěstí a najít volný termí... »»
18.06.2019
20 tipů na největší turistické bizarnosti okolo nás
20 tipů na největší turistické bizarnosti okolo násNeuvěřitelná místa či expozice, o jejichž existenci mnohdy nemáme ani potuchy, nebo díla nekonečné lidské fantazie, o nichž přemýšlíme, kde jejich autoři čerpali inspirac... »»
18.06.2019
Botanická zahrada v Troji otevře v sobotu nové zastavení Vonné stezky - svatojánské byliny
Botanická zahrada v Troji otevře v sobotu nové zastavení Vonné stezky - svatojánské bylinyV sobotu 22. 6. 2019 otevře Botanická zahrada v Troji novou expozici magických rostlin s důrazem na byliny spojené se svatojánským ... »»
18.06.2019
Na tradiční setkání hrnčířů, keramiků a dráteníků láká Zvonečkový jarmark
Na tradiční setkání hrnčířů, keramiků a dráteníků láká Zvonečkový jarmarkDřevěné městečko bude v sobotu 22. 6. 2019 patřit mistrům hrnčířům, keramikům a dráteníkům. Návštěvníci mohou obdivovat nejen ukázky těchto tradiční... »»
18.06.2019
Objevte nově zrekonstruované Návštěvnické centrum Becherovky v Karlových Varech
Objevte nově zrekonstruované Návštěvnické centrum Becherovky v Karlových VarechSpolečnost Jan Becher Pernod Ricard zmodernizovala celé prostory Muzea Becherovky a rozšířila stávající expozice. Změny jsou tak velké, že doš... »»
18.06.2019
Studentský festival Artsy Fartsy se představí opět Hlinsku
Studentský festival Artsy Fartsy se představí opět HlinskuVíkend mezi 20. a 23. červnem se v Hlinsku ponese ve znamení mezinárodního festivalu Artsy Fartsy. Mladí lidé se na 4 dny ponoří do kulturního kolotoče hudby, diva... »»
18.06.2019
Hudba v zahradách propojí architektonické skvosty Kroměříže s klasickou muzikou
Hudba v zahradách propojí architektonické skvosty Kroměříže s klasickou muzikouJiž po dvacáté proběhne tradiční hudební festival Hudba v zahradách a zámku Kroměříž 2019, který v období od června do srpna nabídne sérii kon... »»
18.06.2019
Pivní festival Gambrinusu: Dejte si pivo do skla na největší pivní zahrádce
Pivní festival Gambrinusu: Dejte si pivo do skla na největší pivní zahrádceJediný pivní festival, který nabídne tu největší pivní zahrádku, na které vám obsluha přinese v oroseném skle perfektně načepované tankové pivo. T... »»
18.06.2019
Nastává letní slunovrat - užijte si nejdelší den v roce
Nastává letní slunovrat - užijte si nejdelší den v roceAstronomické léto začne v pátek 21. června, přesně v 17:54, kdy vstoupí Slunce do znamení Raka. Den bude nejdelší, zatímco noc nejkratší. Užijte si letošní letní slun... »»
18.06.2019
Do Berouna míří světová skateboardová špička
Do Berouna míří světová skateboardová špičkaGrand Prix Beroun, jeden z největších evropských závodů ve skateboardingu, se uskuteční v sobotu, 22. června v areálu skateparku v Berouně, jen 15 km od Prahy. Domácí i zahranič... »»
18.06.2019
Raritní Památník včelích matek najdete u obce Kukle na Svitavsku
Raritní Památník včelích matek najdete u obce Kukle na SvitavskuV lesním komplexu Brand u města Svitavy, v katastru obce Kukle, najdete velmi zajímavé regionální dílo - Památník včelích matek, který připomíná téměř zapome... »»
18.06.2019
Vydejte se na projížďku
Vydejte se na projížďkuZnáme to všichni – každodenní stres a shon nás žene neustále dopředu. Zkuste však na chvíli zpomalit do mírnějšího tempa a vydejte se na projížďku. Rozmanitost dopravních prostředků vám dává nepřebe... »»
18.06.2019
Hrad Přimda láká na prohlídky s průvodcem
Hrad Přimda láká na prohlídky s průvodcemPokud patříte mezi milovníky historie a starobylých hradů, určitě si v létě naplánujte výlet na jeden z nejstarších kamenných hradů v Čechách, Přimdu u Českého lesa. Prohlídky hrad... »»
17.06.2019
Zámecké slavnosti ve Svijanech lákají na program pro celou rodinu
Zámecké slavnosti ve Svijanech lákají na program pro celou rodinuZámek Svijany oslaví třetí výročí svého otevření již tradičními Zámeckými slavnostmi. Bohatý celodenní program nabídne zábavu pro celou rodinu, nebudou chyb... »»
17.06.2019
Navštivte v sobotu noční klášter Zlatá Koruna
Navštivte v sobotu noční klášter Zlatá KorunaNechte se zlákat na opravdu nevšední zážitek. Zveme vás na netradiční noční prohlídku kláštera Zlatá Koruna, která se koná v sobotu 22. červana 2019 od 21 hodin. Během prohlídk... »»
17.06.2019
Mistrovství světa v koulení pivních sudů se bude konat v areálu Rodinného pivovaru Chodovar
Mistrovství světa v koulení pivních sudů se bude konat v areálu Rodinného pivovaru ChodovarPivovar Chodovar hostí o víkendu již 22. Mistrovství světa v koulení pivních sudů. Mistrovství světa probíhá v rámci Chodských sla... »»
17.06.2019
Královské stříbření opět oživí Kutnou Horu
Královské stříbření opět oživí Kutnou HoruV Kutné Hoře letos již po 28. otevře bránu času slavnost Královské stříbření. Připomene opět staré hornické tradice i dobu vrcholu své slávy a prosperity. Celé okolí chrámu sv. Ba... »»
17.06.2019
20 tipů pro milovníky pohádek
20 tipů pro milovníky pohádekVydejte se s námi do říše princezen, draků, strašidel a dalších pohádkových bytostí, kde se určitě nebudete nudit. Vyberte si z naší nabídky pohádkových výletů a jedinečných zážitků. Na své si... »»
17.06.2019
Lednicko – valtický areál: za kulturou a vínem na jižní Moravu
Lednicko – valtický areál: za kulturou a vínem na jižní MoravuLáká vás dovolená, na níž můžete spojit kulturní a sportovní zážitky a zároveň nepohrdnete ani sklenkou lahodného vína? Pak je pro vás Lednicko – valtický areá... »»
17.06.2019
Jihlava, někdejší stříbrná pokladnice Českého království, ožije Havířením
Jihlava, někdejší stříbrná pokladnice Českého království, ožije HavířenímCentrem regionu Vysočina, který náleží k ekologicky nejzachovalejším územím České republiky, je Jihlava. Město se může pochlubit cenným historickým ... »»
17.06.2019
Centrum stavitelského dědictví Plasy chystá Kočárovou slavnost
Centrum stavitelského dědictví Plasy chystá Kočárovou slavnostCentrum stavitelského dědictví Plasy v sobotu 22. června 2019 oživí velkolepá akce s názvem „Kočárová slavnost aneb ke chvále a slávě devatenácti řemesel.“ Náv... »»
17.06.2019
Projděte se po nové archeostezce mezi Pavlovem a Dolními Věstonicemi
Projděte se po nové archeostezce mezi Pavlovem a Dolními VěstonicemiMezi Pavlovem a Dolními Věstonicemi vznikla nová naučná archeostezka, která zájemce provede po nejvýznamnějších lokalitách kultury lovců mamutů. Cestou s... »»
17.06.2019
Poznávejte za úplňků České Budějovice a okolí
Poznávejte za úplňků České Budějovice a okolíJihočeské muzeum a Česká pohádková akademie vás zvou na další ročník vycházek - Poznávání za úplňků. I letos se můžete těšit na pravidelné letní procházky s průvodci, kteří Vám... »»
17.06.2019
Zlatá tretra 2019 bude plná světových hvězd
Zlatá tretra 2019 bude plná světových hvězdVydejte se s portálem Kudy z nudy za fantastickými výkony nejlepších světových i českých atletů. Letos již 58. ročník mítinku Zlatá tretra ze série IAAF World Challenge hostí Mě... »»
17.06.2019
Komentované prohlídky připomenou průmyslovou historii Frýdku-Místku
Komentované prohlídky připomenou průmyslovou historii Frýdku-MístkuTuristické informační centrum Frýdek≈Místek po první letošní úspěšné komentované prohlídce po historické části Frýdku s vévodkyní sasko-těšínskou Marii Kr... »»
17.06.2019
Tipy na víkend v Praze a okolí
Tipy na víkend v Praze a okolíV Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend, zajímavé výlety a novinky? Nechte se inspirovat našimi tipy na aktuální víkend 22. a 23. 6. 2019. Další akce a inspiraci n... »»
17.06.2019
10 tipů na výpravy do pohádek
10 tipů na výpravy do pohádekJakou pohádkovou postavičku jste měli v dětství nejraději? A jakou mají rády vaše děti? Stačí jen chvilka a můžete se ocitnout v pohádce. Nechte se unášet světem fantazie a naplánujte pro svou... »»
17.06.2019
Skuteční hrdinové středověku a slavnosti slunovratu na vás čekají v Zeměráji
Skuteční hrdinové středověku a slavnosti slunovratu na vás čekají v ZeměrájiV Zeměráji na jihu Čech je pro vás připraven skvělý program. Prožijte s dětmi jeden den ve vesnici z 12. století. Co dělal táta a co dělala máma?... »»
17.06.2019
Užijte si sobotní oslavy u žiraf v pražské zoo
Užijte si sobotní oslavy u žiraf v pražské zooSvětový den žiraf, který symbolicky připadá vždy na nejdelší den v roce (21. června), si pražská zoo připomene v sobotu 22.6. »»
17.06.2019
Turisté na třech trasách vyrazí poznávat krásy kraje Oty Pavla
Turisté na třech trasách vyrazí poznávat krásy kraje Oty PavlaTradiční turistická akce Pochod krajem Oty Pavla bude již tuto sobotu 22. června) spojena s pietní vzpomínkou na oblíbeného spisovatele. Akce je určena pro vše... »»
17.06.2019
Tipy kam o víkendu s dětmi
Tipy kam o víkendu s dětmiNevíte co s volným víkendem? Užijte si s dětmi zajímavý výlet. Inspiraci na Kudy z nudy najdete pro malé i velké, holky i kluky. Vyberte si místa, kde se s dětmi nebudete nudit, ať už během pohád... »»
17.06.2019
20 tipů, kam se vydat za přírodními unikáty
20 tipů, kam se vydat za přírodními unikátyMnožství přírodních krás, nezapomenutelná scenérie s lákadly pro všechny věkové i zájmové skupiny – to je Česko. Máme tipy na výlety do přírody, na ideální místa pro všechny, co ... »»
17.06.2019
Tipy na svatojánskou noc 2019
Tipy na svatojánskou noc 2019Nemusíte věřit na poklady, čáry ani na prameny plné léčivých sil, ale je jisté, že Svatojánská noc společně s obdobím letního slunovratu patří k nejzajímavějším obdobím roku. Noci nejsou nikdy... »»
17.06.2019
50 tipů na víkend z celého Česka
50 tipů na víkend z celého ČeskaTipy na zajímavé akce na červnový víkend - sobotu 22. a neděli 23. 6. 2019. Užijte si letní výlety - za romantikou a poznáním, aktuální výstavy, zábavu s dětmi, gastronomické akce, květinov... »»
16.06.2019
Zábavní parky, kde se děti vydovádí
Zábavní parky, kde se děti vydovádíZabavit děti je občas pěkná dřina. Pomohou vám zábavní a interaktivní parky, které byly postaveny přímo pro nejmenší. Zábavní parky, interaktivní herny, vzdělávací expozice – nabídka je ... »»
16.06.2019
Hotel je nuda, ubytujte se na stromě, v sudu nebo na vodě
Hotel je nuda, ubytujte se na stromě, v sudu nebo na voděMěkoučká postel plná načechraných polštářů a z ní výhled na jezírko, vinohrady či do korun stromů? Anebo nocleh na starodávné peci jako z pohádek o Honzovi? Netradi... »»
16.06.2019
15 tipů kam vyrazit na kole po Praze a okolí
15 tipů kam vyrazit na kole po Praze a okolíStále více lidí nechává auta doma a na cestu nejen do práce vyráží na kole či pěšky. Vyzkoušejte to také. Na hezký cyklovýlet se můžete vydat i po okolí Prahy. Na výběr máte z m... »»
16.06.2019
Do Chocně dorazí Legiovlak
Do Chocně dorazí LegiovlakLegiovlak – mobilní legionářské muzeum na kolejích křižuje i letos Českou republiku, aby všem zájemcům ukázalo život legionářů na Rusi. Jeho další zastávkou je nyní Chodeň. Přijďte se podívat na ... »»
16.06.2019
10 tipů na den plný pohody pro tatínky a jejich dítka
10 tipů na den plný pohody pro tatínky a jejich dítkaDnes se slaví Den otců! Pokud ještě nemáte žádný dárek, máme pro vás tipy na výlet z různých regionů a témat. Využijte volný den a vypravte se někam jako rodina, ať si ... »»
16.06.2019
Zkroťte vítr, věnujte se windsurfingu!
Zkroťte vítr, věnujte se windsurfingu!Užijte si léto se vším všudy. Jedním z dlouhodobě oblíbených vodních sportů je windsurfing. Pokud jste si mysleli, že se dá provozovat pouze na vlnami ošlehaném mořském pobřeží, splet... »»
16.06.2019
20 tipů, jak oslavit Den otců
20 tipů, jak oslavit Den otcůDen matek se tradičně slaví druhou květnovou neděli. Věděli jste však, že svůj svátek slaví také otcové? Den otců připadá na třetí červnovou neděli, letos tedy na 16. června. Na nápad oslavit... »»
16.06.2019
Zámek v Horšovském Týně představuje kostýmy z pohádek Václava Vorlíčka
Zámek v Horšovském Týně představuje kostýmy z pohádek Václava VorlíčkaKostýmy Šípkové Růženky, prince Velena, čarodějnice Bludimíry nebo jezerní královny si mohou v těchto dnech prohlédnout návštěvníci horšovskotýnského z... »»
15.06.2019
Indický festival Ratha-Yatra okouzlí v neděli Prahu
Indický festival Ratha-Yatra okouzlí v neděli Prahu Ulice letní Prahy budou zas po roce na jeden den proměněny v jiný svět – centrem města bude 16. června 2019 procházet pestrobarevný, slavnostní průvod Ratha-yatra. Tradi... »»
15.06.2019
Filmový Kinobus opět vyjíždí do pražských ulic
Filmový Kinobus opět vyjíždí do pražských ulicDopravní podnik hlavního města Prahy odstartuje v pondělí 17. června 2019 už 12. ročník tradičního letního filmového turné prostřednictvím mobilního kina s názvem Kinobus. Až ... »»
15.06.2019
V Aquapalace Praha začíná Kubánské léto
V Aquapalace Praha začíná Kubánské léto Prázdniny jsou již za rohem a v Aquapalace Praha startuje od 15. června Kubánské léto! Letní program v kubánském stylu se užijete v oblíbeném aquaparku až do 1. září.... »»
15.06.2019
Chybí vám v létě lyžování? Vydejte se na vodní lyže do Chomutova!
Chybí vám v létě lyžování? Vydejte se na vodní lyže do Chomutova!O vodním lyžování možná už slyšel kdekterý nadšený sjezdař, abyste si zalyžovali i v létě, nemusíte ale nutně mířit k moři. Nejdelší českou dráhu pro vodní ... »»
15.06.2019
Benedict, Sv. Norbert nebo Gottschalk: ochutnejte pivo z klášterních pivovarů
Benedict, Sv. Norbert nebo Gottschalk: ochutnejte pivo z klášterních pivovarůLetní cestování po památkách získá docela jiný šmrnc, když si vymyslíte nějaké vylepšení. Co třeba navštívit kláštery, které vaří vlastní pivo? ... »»
15.06.2019
Tři hornická a technická muzea, kde na vlastní kůži zažijete fárání i permoníky
Tři hornická a technická muzea, kde na vlastní kůži zažijete fárání i permoníkyU nás uvidíte všechno v pohodlí, ani nemusíte fárat stovky metrů pod zem, slibuje kdejaké hornické muzeum. Jenže právě to je to, oč tu běží: k... »»
15.06.2019
Oslavte Den větru zajímavým výletem
Oslavte Den větru zajímavým výletemSvůj den má v kalendáři voda, Země anebo čisté ovzduší... tak proč by nemohl mít svůj den také vítr? Právě proto byl 15. červen ustanoven jako Světový den větru, který může být příležito... »»

Reklama

Pro čas na Vaše výlety si objednejte pravidelný úklid domácnosti. www.trvalyuklid.cz

Přihlášení

Přihlásit se Nová registrace

Reklama

Booking.com

Předpověď počasí

Středa
Přeháňky Bouřky
29 °C
Čtvrtek
Přeháňky Bouřky
27 °C
Pátek
Přeháňky Bouřky
25 °C

In-počasí

Reklama

Kalendář akcí

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  (19.6.2019-19.6.2019)

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze (19.6.2019-19.6.2019) 19.06.2019

Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20 cm – a to z be...

VOJENSKÁ HISTORIE A TRUTNOV (17.6.2019-23.6.2019)

VOJENSKÁ HISTORIE A TRUTNOV (17.6.2019-23.6.2019) 17.06.2019

Víte, že v osudné prusko-rakouské válce roku 1866 vyhrála rakouská vojska pou...

Školní výlety 2019 s NOVINKAMI v parku Fábula (15.5.2019-28.6.2019)

Školní výlety 2019 s NOVINKAMI v parku Fábula (15.5.2019-28.6.2019) 15.05.2019

Projdete dobrodružnou cestu pohádkovým sklepením za Igráčkem. Navštívíte tvoř...

Výletník doporučuje

Odry

Odry

Město Odry  leží v nadmořské výšce 274 m.n.m. v Moravskoslezském kraji, v okrese Nový...
Oslavany

Oslavany

Oslavany jsou konečnou stanicí železnice z Brna přes Moravské Bránice.  Leží v...
Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity

Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity

Chcete poznat místo, kde se před více jak 150 lety zrodila genetika? Navštivte Mendelovo...
Beroun

Beroun

Královské město Beroun , ležící na soutoku řek Berounky a Litavky, láká k návštěvě nejen svými...

Doporučujeme pro ubytování:

  • Pokud si chcete rezervovat ubytování a pěkné chaty a chalupy k pronájmu, doporučujeme Vám navštívit portál MegaUbytko.cz. Najdete zde vše od luxusních penzionů až po levné ubytování v soukromí. Rezervujte si Vaše ubytování ještě dnes přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.