Doprava

Partner portálu

Reklama

Diskusní fórum

Staré Hrady

Skvělý tip na výlet !
20.04.17 (tarantulka)

Tropical Island - Německo

Vyražte s dětmi do tepla a za zábavou do...
20.02.17 (fandass)

české lanýže

I have observed that in the world these...
01.02.17 (Smithk195)

Diskutuj zde

Reklama

Úvodní stránka > Kudy z nudy

Kudy z nudy

Reklama

Kudy z nudy tento víkend

22.06.2017
Na hradě Kunětická hora mají v neděli sraz sokolníci
Na hradě Kunětická hora mají v neděli sraz sokolníciBlížící se víkend bude pro milovníky hradů a zámků opravdu lahůdkový. V neděli 25. června bude od 9:30 do 17 hod na nádvoří hradu Kunětická hora probíhat sokolnický den. ... »»
22.06.2017
Kouzelná svatojánská noc přichází
Kouzelná svatojánská noc přicházíSvatojánská noc je vlastně takovým pokračováním oslav Letního slunovratu, kdy se vítá léto a teplé, úrodné období, zkrátila se noc a prodloužil den. Magická a kouzelná noc je opředená řadou... »»
22.06.2017
20 tipů na skvělé koupání v lomu
20 tipů na skvělé koupání v lomuVoda má přímo ideální teplotu a v zatopených lomech je opravdu čistá. I dnešní den má přinést teploty okolo 30°C a vodním radovánkám proto tedy nic nebrání. Stačí si jen vybrat mezi našimi t... »»
22.06.2017
Slavnosti Kaše ožijí opět ve středověkém duchu v Horažďovicích
Slavnosti Kaše ožijí opět ve středověkém duchu v HoražďovicíchPoslední červnový víkend, letos 24. 6. 2017, se v Horažďovicích konají slavnosti Kaše. Proč zrovna Kaše? Protože dne 4. 7. 1307 zemřel při obléhání Horažďovic ... »»
22.06.2017
Vydejte se dětmi do Plzně, v létě si tu užijete za zvýhodněné vstupné
Vydejte se dětmi  do Plzně,  v létě si tu užijete za zvýhodněné vstupnéZoologická zahrada, DinoPark, Muzeum loutek, science centrum Techmania, historické podzemí, Muzeum strašidel a celá řada atrakcí pro děti. Plzeň vždyck... »»
22.06.2017
Tipy na zajímavé akce v Praze a okolí na tento víkend
Tipy na zajímavé akce v Praze a okolí na tento víkendV Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend, zajímavé výlety a novinky? Nechte se inspirovat našimi tipy na červnový víkend: 24. 6. a 25. 6. 2017... »»
22.06.2017
Tipy kam s dětmi o víkendu
Tipy kam s dětmi o víkenduNevíte co s volným víkendem? Udělejte si s dětmi čas na zajímavé akce a programy. Inspiraci na Kudy z nudy najdete pro malé i velké, holky i kluky. Vyberte si místa, kde se s dětmi nebudete nudit,... »»
22.06.2017
Parní víkend v Rosicích a další tipy na letní výlety parními vlaky
Parní víkend v Rosicích a další tipy na letní výlety parními vlakyPrázdniny jsou za dveřmi a léto přeje cestám s parními vlaky, protože obří nablýskané lokomotivy s vysokými komíny, funící mračna páry, milujeme všichni, do... »»
22.06.2017
50 tipů z celého Česka... aneb zajímavé akce na červnový víkend
50 tipů z celého Česka... aneb zajímavé akce na červnový víkendTipy na akce od pátku 23. června do neděle 25. června 2017. Užijte si výlety za poznáním, romatikou, aktuální výstavy, zábavu s dětmi, gastronomické akce a ins... »»
22.06.2017
Zamilovaná červená: který červený zámek je nejkrásnější?
Zamilovaná červená: který červený zámek je nejkrásnější?Nejznámější červený zámek je bezesporu Červená Lhota, ale kromě ní existuje spousta dalších zámků, hrádků a zámečků s červenými fasádami. Některé ji mají už řadu let,... »»
21.06.2017
Královské stříbření opět oživí Kutnou Horu
Královské stříbření opět oživí Kutnou HoruV Kutné Hoře letos již po 26. otevře bránu času slavnost Královské stříbření. Připomene opět staré hornické tradice i dobu vrcholu své slávy a prosperity. Celé okolí chrámu sv. Bar... »»
21.06.2017
Oslavte Svatojánskou noc na Grabštejně
Oslavte Svatojánskou noc na GrabštejněOslavte s námi nejdelší den v roce (a nejkratší noc) na Grabštejně! Čeká vás prohlídka hradu, v jehož interiérech se setkáte s kostýmovanými renesančními postavami. »»
21.06.2017
Čerstvé rybí speciality ochutnáte na Rybářských slavnostech v Blatné!
Čerstvé rybí speciality ochutnáte na Rybářských slavnostech v Blatné! Další ročník Rybářských slavností se chystá na sobotu 24. června v Blatné. Pro návštěvníky slavností je připraven bohatý program, jehož součástí bude ja... »»
21.06.2017
Poláčkovo léto si užijete v Rychnově nad Kněžnou
Poláčkovo léto si užijete v Rychnově nad KněžnouAž do úterý 4. července 2017 se v Rychnově nad Kněžnou koná již 24. ročník akce s mázvem Poláčkovo léto. Jedná se o divadelní festival v netradičních prostorách města, pořáda... »»
21.06.2017
Na letní festivaly za skvělou muzikou a pohodovou atmosférou!
Na letní festivaly za skvělou muzikou a pohodovou atmosférou!Mnozí milovníci hudby by si jen velmi těžko dovedli představit léto bez kvalitních festivalů. Letní sezóna bývá doslova protkána festivaly nejrůznějších žánrů – ... »»
21.06.2017
Zábavné, pohádkové i dobrodružné tipy na prodloužený červencový víkend
Zábavné, pohádkové i dobrodružné tipy na prodloužený červencový víkendNaplánujte si zajímavý program na prodloužený víkend na začátku prázdnin! Na portálu Kudy z nudy vám nabídneme čerstvě otevřené novinky, pár zajímavých ... »»
21.06.2017
Za permoníky, strašidly anebo s párou: letní výlety vlaky a vláčky
Za permoníky, strašidly anebo s párou: letní výlety vlaky a vláčky Výlet vlakem si samozřejmě můžete naplánovat kdykoliv a kdekoliv, ale zvláštní šťávu vašim plánům dodají zajímavé tratě, parní vlaky a akce, které se často... »»
21.06.2017
Obnovený zámek Svijany láká na zámecké slavnosti již tuto sobotu
Obnovený zámek Svijany láká na zámecké slavnosti již tuto sobotu Zámek Svijany přivítá 24. června hosty na Zámecké slavnosti při příležitosti prvního výročí otevření zámku veřejnosti po rozsáhlé rekonstrukci. Zámek Svijany... »»
21.06.2017
Lilie, růže, denivky a svatojánské kvítí: tipy na výstavy květin a bylinek
Lilie, růže, denivky a svatojánské kvítí: tipy na výstavy květin a bylinekZačíná léto a interiéry řady hradů, zámků a dokonce i klášterů zaplavují květiny. Aby ne, jarní výstavy kamélií jsou už dávno za námi a na podzimní ... »»
20.06.2017
Pár desítek skvělých tipů na slunečné i deštivé prázdninové dny
Pár desítek skvělých tipů na slunečné i deštivé prázdninové dnyUž se těšíte na prázdniny, dovolenou a sladké dny nicnedělání? Na portálu Kudy z nudy máme vždy zásobu skvělých tipů pro slunečné počasí i pro dny, kdy se slun... »»
20.06.2017
Přijela pouť aneb ať žijí kolotoče, zábava a dobré jídlo!
Přijela pouť aneb ať žijí kolotoče, zábava a dobré jídlo!Pouť vůbec nemusí být spojená jen s návštěvou poutního místa, pokorou a vírou. Řadu lidí zajímá spíše světské pozlátko, od jarmarků a stánků s ukázkami řemesel až po... »»
20.06.2017
15 tipů na skvělé koupání v přírodě
15 tipů na skvělé koupání v příroděPlánujete vyrazit k vodě? Dnešní den slibuje velmi slušné počasí, slunečno a podle předpovědi by teplota příštích dnů dosáhnout těsně pod 30°C, bouřky nás snad minou. Máme pro vás tipy na... »»
20.06.2017
Nepomuk, Zelená Hora, slavný rukopis a letní akce
Nepomuk, Zelená Hora, slavný rukopis a letní akceZámek Zelená Hora u Nepomuku, jeho majitelé i příběhy se několikrát výrazně zapsaly do českých dějin. Tady vznikla Jednota Zelenohorská, odehrává se tu román Černí baroni a ... »»
20.06.2017
Sedmnáct kouzelných tipů na Svatojánské slavnosti
Sedmnáct kouzelných tipů na Svatojánské slavnostiBlíží se Svatojánská noc a spolu s ní ideální čas nejenom na čarování s devaterem kvítí, sbírání léčivých bylinek a hledání zázračných skal a ukrytých pokladů, ale hlavně na... »»
20.06.2017
Bělské balónové hemžení odstartuje ve čtvrtek
Bělské balónové hemžení odstartuje ve čtvrtekBělá pod Bezdězem, její okolí, červen a horkovzdušné balóny - to vše patří neodmyslitelně k sobě a to také shrnuje již čtrnáctý ročník Bělského balónového hemžení. Hlavní progra... »»
20.06.2017
Během letošních slunovratových oslav v osadě Křivolík poznáte, v čem tkvěla síla barbarů
Během letošních slunovratových oslav v osadě Křivolík poznáte, v čem tkvěla síla barbarůV Pravěké osadě Křivolík u České Třebové si v sobotu 24. června 2017 přijdou na své všichni obdivovatelé pravěkého a starověkého světa... »»
20.06.2017
Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě slaví půltisíciletí
Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě slaví půltisíciletíNovou poštovní známku, speciální logo, dobový průvod, sokolníky, kejklíře, šermíře a rytíře, písně renesančních krčem a dokonce rybářskou loď, to všechno můžete sly... »»
20.06.2017
Navštivte Francouzské velvyslanectví v rámci Týdne Francie
Navštivte Francouzské velvyslanectví v rámci Týdne FrancieBuquoyský palác se otevře veřejnosti v rámci Týden France v neděli 25. června. Je to jedinečná příležitost navštívit a prohlédnout si dokonale zachovalý klenot baro... »»
20.06.2017
Slavnosti pivovaru Ostravar nabídnou pestrý program
Slavnosti pivovaru Ostravar nabídnou pestrý programNa scénu se opět vrací Slavnosti pivovaru Ostravar, které se budou konat 23. a 24. června v Ostravě. Letos pořadatelé opět lákají na dva dny plné toho nejčerstvějšího piva... »»
19.06.2017
Ochlaďte se v podzemí!
Ochlaďte se v podzemí!Jsou místa, kde se můžete ochladit, ať je venku jakékoliv horko. Patří k nim nejrůznější podzemní prostory, kterých se v České republice nalézá opravdu velké množství. Jejich výhodou je relativně stál... »»
19.06.2017
Už jste se koupali v přírodním biotopu?
Už jste se koupali v přírodním biotopu?Tropické dny stále přejí koupání a počasí láká k příjemnému osvěžení ve vodě. Užijte si tedy přírodní koupání bez chloru a chemie! Přírodní koupací biotop má daný poměr regenerační zó... »»
19.06.2017
Areál československého opevnení v Šatově se otevře veřejnosti
Areál československého opevnení v Šatově se otevře veřejnostiAreál československého opevnění v Šatově ožije v sobotu 24. června 2017 vojáky v uniformách, zbraněmi, vojenskou technikou a zajímavými prezentacemi. U pěchotní... »»
18.06.2017
United Islands připlují letos do Karlína
United Islands připlují letos do KarlínaFestival United Islands of Prague se chystá na nejvýznamnější posun ve své historii. Letos své síly poprvé spojí s pražskou čtvrtí Karlín, která zároveň oslaví 200. výročí od svého ... »»
18.06.2017
Navštivte nejvýznamnější a nejstarší folklorní festival
Navštivte nejvýznamnější a nejstarší folklorní festival Každý poslední víkend v červnu, letos od 22. do 25. června, se do Strážnice sjíždějí tisíce návštěvníků, aby se pobavili a užili si příjemné atmosféry města, zámeckéh... »»
18.06.2017
Historická Olomouc se mění na město pohybu a sportu díky maratonu
Historická Olomouc se mění na město pohybu a sportu díky maratonuOsmý ročník Mattoni 1/2Maratonu Olomouc se poběží už příští sobotu, tedy 24. června 2017. Hanácká metropole se na jeden den opět stane centrem světového vytr... »»
18.06.2017
Festival Slunovrat si užijete na břehu řeky Sázavy
Festival Slunovrat si užijete na břehu řeky SázavyV pátek 23. a v sobotu 24. června 2017 se uskuteční nultý ročník nového hudebního festivalu písničkářů a populárních interpretů s příznačným názvem Slunovrat. Akce je vlajk... »»
18.06.2017
Kam v červnu a červenci na středověké bitvy i za moderní vojenskou historií?
Kam v červnu a červenci na středověké bitvy i za moderní vojenskou historií?V jednom z jarních článků jsme vás zvali na jarní vojenské akce a historické bitvy. Jejich kalendář bývá každoročně pořádně nabitý, a tak poslední... »»
17.06.2017
I s kočárkem se můžete vydat na túru do hor
I s kočárkem se můžete vydat na túru do horMáte doma malé dítě a na výlety stále musíte vyrážet s kočárkem? Zároveň byste rádi vyjeli někam mimo město nebo hrady a zámky? Pak tu pro vás máme zajímavé tipy, kam se můžete vy... »»
17.06.2017
Osvěžte se a relaxujte na termálních koupalištích
Osvěžte se a relaxujte na termálních koupalištíchZpříjemněte si letní dny u vody - ačkoli se přírodní koupaliště na plavánímohou ještě zdát příliš studená, můžete v těchto dnech vyrazit za koupáním třeba k termálnímu bazén... »»
17.06.2017
Pět medvědích výstav a muzeí
Pět medvědích výstav a muzeíMilujete medvědy ve všech podobách? Plyšové, staré i nové, usměvavé i vážné, knížky o medvědech a medvědí dekorace na tisíce způsobů? Pak vám přijdou vhod místa, kde můžete obdivovat stovky huňá... »»
17.06.2017
Prastará, nádherná a s jedinečnou atmosférou: Muzea v roubenkách
Prastará, nádherná a s jedinečnou atmosférou: Muzea v roubenkáchStařičké roubené stavby mají svůj půvab. Řadu z nich dokonce můžete prozkoumat na vlastní pěst, sídlí v nich totiž muzea, galerie, infocentra a další expozice... »»
17.06.2017
20 tipů, kam se vydat za přírodními unikáty
20 tipů, kam se vydat za přírodními unikátyMnožství přírodních krás, nezapomenutelná scenérie s lákadly pro všechny věkové i zájmové skupiny – to je Česko. Máme tipy na výlety do přírody, na ideální místa pro všechny, co r... »»
17.06.2017
Nastává letní slunovrat - užijte si nejdelší den v roce
Nastává letní slunovrat - užijte si nejdelší den v roceAstronomické léto začne ve středu 21. června, přesně v 6:25 ráno, kdy vstoupí Slunce do znamení Raka. Den bude nejdelší, zatímco noc nejkratší. Už tento víkend si může... »»
16.06.2017
10 tipů, jak oslavit Den otců
10 tipů, jak oslavit Den otcůNa třetí neděli v červnu připadá Den otců. Na nápad oslavit svého tátu přišla roku 1910 Američanka Sonora Smart Doddová, která tímto činem chtěla vzdát hold svému ovdovělému otci Williamovi Sma... »»
16.06.2017
Velké Karlovice budou v neděli hostit Bike Valachy
Velké Karlovice budou v neděli hostit Bike ValachyVelké Karlovice budou již tuto neděli 18. června hostit tradiční závod horských kol Bike Valachy. Na start se postaví také šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa, c... »»
16.06.2017
Nenechte si ujít velkolepé barokní slavnosti Baroko naoko v Kuksu
Nenechte si ujít velkolepé barokní slavnosti Baroko naoko v KuksuStovky kostýmovaných postav, barokní jarmark, tanečníci, kejklíři i loutková představení. Dobové dětské atrakce v bylinkové zahradě, vojenské ležení císařský... »»
16.06.2017
Loosův interiér v Klatovské 19 se v sobotu výjimečně otevře návštěvníkům
Loosův interiér v Klatovské 19 se v sobotu výjimečně otevře návštěvníkůmBěžně nepřístupný interiér na Klatovské 19 se znovu otevře návštěvníkům, a to v sobotu 17. června. U příležitosti Evropského dne židovské kultury se b... »»
16.06.2017
V Beskydech startují atraktivní výstupy na Lysou horu - s průvodcem i se zbojníky
V Beskydech startují atraktivní výstupy na Lysou horu - s průvodcem i se zbojníkyOd soboty 17. června startují atraktivní výstupy na Lysou horu (1 323 m), která je nejvyšším bodem v pohoří Moravskoslezských Beskyd. Jde o k... »»
16.06.2017
Zámek Kačina připravil noční prohlídky i videomapping
Zámek Kačina připravil noční prohlídky i videomappingVideomapping na Kačině zhmotní sny a představy Jana Rudolfa Chotka, stavitele zámku a doplní hned několik netradičních prohlídek interiérů, parku, zámecké bylinkové zahr... »»
16.06.2017
Werichova vila v Praze se pomalu otevírá návštěvníkům
Werichova vila v Praze se pomalu otevírá návštěvníkůmJiž tuto sobotu 17. a neděli 18. června budou mít zájemci možnost podívat se do části zrekonstruované Werichovy vily. Nadace Jana a Medy Mládkových pořádá v jejím nejbli... »»

Reklama

Přihlášení

Propojit Vyletnik.cz s Facebookem
Přihlásit se Nová registrace

Reklama

Booking.com

Předpověď počasí

Pátek

27 °C
Sobota

29 °C
Neděle

26 °C

In-počasí

Reklama

Kalendář akcí

Divadelní léto na zámku Kratochvíle 2017 - SDO Tyl Netolice zahraje Lucernu (22.6.2017-22.6.2017)

Divadelní léto na zámku Kratochvíle 2017 - SDO Tyl Netolice zahraje Lucernu (22.6.2017-22.6.2017) 22.06.2017

Nové nastudování v režii Miloslava Mikeše budete moci shlédnout po jedenáct v...

Slavnosti slunovratu v Chotěšově a Kozolupech (17.6.2017-1.7.2017)

Slavnosti slunovratu v Chotěšově a Kozolupech (17.6.2017-1.7.2017) 17.06.2017

V Chotěšově se akce uskuteční v sobotu 17. 6., začátek je ve 14:00 před konve...

Jeskyně Na Špičáku – malované jeskyně (1.6.2017-30.9.2017)

Jeskyně Na Špičáku – malované jeskyně (1.6.2017-30.9.2017) 01.06.2017

Jeskynní systém o dosud známé délce 410 metrů spoluutvářely agresivní vody z ...

Výletník doporučuje

Zažijte svět fantazie v Muzeu Karla Zemana

Zažijte svět fantazie v Muzeu Karla Zemana

Vypravte se do jedinečného Muzea Karla Zemana u Karlova mostu na Malé Straně a poznejte...