Výstava Czech Press Photo v Národním muzeu

Výstava vítězných a dalších vybraných fotografií 27. ročníku soutěže Czech Press Photo se uskuteční v prostorách Národního muzea.

Reklama

V letošním ročníku soutěže bylo vypsáno osm fotografických kategorií. Soutěžilo 250 fotografů, kteří přihlásili přes čtyři tisíce fotografií. Příspěvky byly přihlašovány elektronicky v průběhu celého měsíce září. Odborná mezinárodní porota pracovala ve dnech 17. až 19. října v galerii Czech Photo Centre ve složení: předseda poroty šéfredaktor fotobanky ČTK Petr Mlch, Alžběta Jungrová ze 400ASA, Adrian Evans, ředitel Panos Pictures, Sean Gallup, fotograf Getty Images a Jan Zátorský z Mafra, a.s.

Výstava vítězných a dalších vybraných fotografií 27. ročníku soutěže Czech Press Photo se uskuteční ve spolupořadatelství s Národním muzeem v prostorách historické budovy Národního muzea na Václavském náměstí. Veřejnosti se otevře 21. ledna 2022

Součástí výstavy Czech Press Photo je také výstava soutěže Czech Photo Junior. Fotografické soutěže pro děti a mládež.

K výstavě se bude konat doprovodný program: přednášky, autorské prezentace, dny s firmou Canon a Samsung a další. Pro více informací sledujte náš web a facebook Czech Photo.

Czech Press Photo 2021

Kde: Národní muzeum (Václavské náměstí 68, 110 00 Praha 1)
Kdy: 21. 1. – 30. 5. 2022
Otevírací doba: denně 10-18 hod

Vstupné

Plné / 200,- Kč
Snížené / 120,- Kč
Rodinné (2+2) / 450,- Kč
Školní skupina min. 10 osob (pedagogický doprovod zdarma) / 100,- Kč student

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama