REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Veletrh Senior Praha a Dny seniorů v září na Výstavišti Praha Holešovice

Na začátku září se veřejnosti představí nový veletrh zaměřený na péči o seniory a jejich životní styl s názvem Senior Praha.

Datum konání: 08.-10.09.2011, pražské Výstaviště v Holešovicích

 První ročník veletrhu nabídne kromě mnoha zajímavých výstavních stánků jednotlivých firem a sdružení působících v oblasti seniorské péče také široce zaměřený a bohatý doprovodný program. Vedle prezentací odborných témat spojených s problematikou péče o seniory si návštěvníci mohou vyslechnout i řadu přednášek určených pro širokou veřejnost v rámci již tradičních a velmi oblíbených Dnů seniorů.

Program veletrhu a Dnů seniorů připravuje organizátor ve spolupráci s generálním partnerem o. s. Život 90, které již přes dvacet let podstatnou měrou přispívá k řešení problémů postihujících především seniory. Od čtvrtka 8. 9. do soboty 10. 9. se tak mohou návštěvníci těšit na řadu přednášek o zdraví a kvalitě sociálně-zdravotní péče. Poučné budou přednášky o doplňcích stravy a lécích, péči o zrak v seniorském věku s doporučeními jak trénovat oči nebo přednášky prvotřídního odborníka v oblasti péče o chrup MUDr. Rubeše, který hned několikrát během veletrhu promluví o paradontóze a s ní spojenými obtížemi i o umělém chrupu a péči, kterou je mu nezbytné věnovat.

Čas na veletrhu mohou návštěvníci věnovat kromě odborných přednášek i řadě kulturních a dokonce i sportovních akcí. Vystoupí známí interpreti – Josef Zíma, Pavlína Filipovská, Saša Hemala, Přemek Podlaha a další, moderují Eduard Hrubeš a Saskia Burešová, těšit se můžete na šansony, jazz, swing, pěvecké sbory nebo módní přehlídky. Nebudou chybět ani ukázky  country tanců nebo dětský soubor Valášek. Příjemným zpestřením budou ochutnávky moravských vín a denní losování o hodnotné ceny. Ty z vás, kteří by se do programu chtěli zapojit aktivně, jistě potěší možnost zúčastnit se tradičního oblíbeného běžeckého závodu Seniorská míle v sobotu 10. 9. ve Stromovce za účasti olympioniků a čestného hosta Dany Zátopkové, která závod odstartuje.

Těšíme se na setkání s Vámi ve dnech 8. – 10. září 2011, vždy od 10 do 18 h, na pražském Výstavišti v Holešovicích. Více informací na www.seniorpraha.cz.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA