Soutěž o úžasný rodinný pobyt v Demänová Rezort na Slovensku

Dopřejte si s rodinou zasloužený zážitek a vyhrajte pobyt v Demänová Rezort. V zimě vlastní SKI centrum, v létě dětský aquapark přímo v areálu. To je mnoho zábavy pod horami po celý rok!

Reklama

Ať už se rádi touláte pěšky, na kole nebo naopak nejraději odpočíváte obklopeni krásnou přírodou, pak tady se vám zkrátka musí líbit. Je tu klid, cesta sem není nijak složitá a je tu mnoho výletních míst k navštívení, ale především je tu k dispozici opravdu kvalitní zázemí ubytování a služeb. To je ve zkratce Demänová Rezort.

Pokud jste gastro turisté, pak i vy si tu přijdete lehce na své. V tomto rezortu si potrpí i na vybrané kulinářské zážitky. Těšte se na moderní prostředí restaurace Pinus, která vaří tradiční slovenská jídla i speciality z různých koutů Evropy. Příznivci exotiky čeká příjemné překvapení v podobě skvělé indické restaurace Safran, kde si vychutnáte pravou Indii. A po jídle zase rychle ven užít si tenhle nádherný kout Slovenska!

O co soutěžíme

  • 1x rodinný voucher v Demänová Rezort: 2 dospělí + 2 děti na dvě noci v apartmánu STANDARD se snídaní a wellness v ceně

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem soutěže je Demänová Village, s.r.o., Roveň 215, Podtureň, 033 01, Slovensko, IČO:46969462, která je poskytovatelem výhry do této soutěže. Organizátorem soutěže je Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál www.vyletnik.cz.

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 1. 11. 2022 do 30. 11. 2022

Místo konání soutěže: Na webových stránkách www.vyletnik.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

Slosování výherců proběhne 1. 12. 2022 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni e-mailem nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Výherci budou vyrozuměni e-mailem.

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama