Tipy na rychlou večeři po návratu z výletu

Co s hladovou rodinou po návratu s celodenních aktivit. Ať už jste na kole, pěší tůře, nebo u vody, vždy se řeší to samé. Jak rychle nasytit hladovou rodinu. Jak připravit rychlou večeři?

Hezké počasí, láká na výlet bez starostí 

Reklama

Ano, to platí zvlášť v létě. Je krásně, tak k vodě, do lesa, nebo na kolo. Přece se nechcete mořit s nákupem jídla, nebo dlouhou přípravou rychlé večeře, abyste měli co jíst po návratu z výletu. No, ale, jak to tedy udělat, abychom se mohli takhle hezky svobodně rozhodnout? 

Naše rodina jezdí na výlet, bez starosti o to co budu večer vařit. V lednici máme železnou zásobu, HAM pytlíků, která je stále po ruce.

Igor Léska, chef HAM*HAM

Rychlé a kvalitní jídlo stále po ruce

Představte si, že připravíte rychlý oběd, nebo rychlou večeři bez práce, každému jídlo dle výběru a to vše za 10 minut. Než se všichni převléknete, máte jídlo na stole. Doma, nebo na dovolené. Pro děti připravíte dukátové buchtičky, pro mámu svěží bulgur s rajčaty a pro tátu pikantní pivovarský gulášek. Vše v jednom hrnci a bez špinavého nádobí. Ano to vše je splnitelné!  

70 druhů jídel s prodlouženou zárukou

Domácí pohodu u jídelního stolu si můžete užívat s chlazenými jídly HAM*HAM. Tato jídla jsou unikátně balená ve varném sáčku – HAMpytlíku. HAMpytlík je lehký, nerozbitný a skladný. Díky prodloužené záruce si můžete nakoupit zásobu na celý měsíc. Přesně pro chvíle, kdy se Vám bude chtít trávit čas s rodinou a ne v kuchyni. Jednoduchý a rychlý ohřev je dalším bonusem pro Vás. 

Rychlá večeře doma, na chalupě i u moře

Ať trávíte léto kdekoli. HAMpytlíky Vám pobyt zpříjemní. HAM*HAM rozvoz jídel funguje po celé ČR. Dovezou Vám jídlo i na samotu u lesa. A když hledáte zajímavé jídlo na cestu třeba do Chorvatska, nebo na hory, tak jídla HAM*HAM jsou díky skladnosti, trvanlivosti a kvalitě naprosto skvělým řešením.

Skvělý tip: Pokud chcete ochutnat chlazená jídla z nabídky HAM*HAM, využijte slevy na první nákup, kterou obdržíte po registraci na www.hamham.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama