REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Počátecký Den přírody 2023

Město Počátky srdečně zve milovníky a všechny přátele přírody na celodenní procházku po trase naučné stezky „Cestou starých soukenických mistrů počáteckých“. V sobotu 20. května 2023 v 9:00 hodin s námi vstupte do Valchovské aleje s mnoha stanovišti zaměřenými na přírodu. Nabízíme celodenní volnočasové vyžití pro všechny generace od dětí až po seniory.

Celý okruh, zhruba v délce 4 km, je lemován zájmovými organizacemi a profesionálními firmami ze širokého okolí, jejíž činnost souvisí s přírodou. Stanovišť i s občerstveními je skoro čtyřicet.

Koho přeci jenom příroda omrzí, může se vrátit do centra města Počátky a navštívit místní muzeum, podívat se do kostela sv. Jana Křtitele a prohlédnout si Počátky a okolí z vyhlídkové věže.

REKLAMA

Celý tento „Den přírody 2023“ je pořádán pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila hejtmana Kraje Vysočina Vítězslava Schreka.

Prostřednictvím této procházky si připomeneme důležitost péče o životní prostředí a přírody kolem nás. Také Vám chceme představit město Počátky jako atraktivní turistickou lokalitu. Přidáte se?

                                                                              Za všechny organizátory srdečně zve Pavel Hůša a Hana Koronczi

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA