Emil Viklický trio zahraje v památníku v Hodoníně u Kunštátu

Památník v Hodoníně u Kunštátu zahájil v dubnu svou další kulturní sezónu. Pro návštěvníky připravil v červnu jedinečnou hudební událost na jedinečném místě. Koncert výrazné ikony českého jazzu, výjimečného klavíristy Emila Viklického, který je neodmyslitelnou součástí evropské hudební jazzové scény.

Reklama

Koncert proběhne 25. 6. 2022 od 15 h v amfiteátru památníku. Populární jazzové trio vystoupí v sestavě Emil Viklický – klavír, Petr Dvorský – kontrabas, Jiří Stivín Jr. – bicí nástroje. 

Památník k připomínce obětí holokaustu Romů a Sintů byl vybudován v místě, kde v letech 1942–1943 fungoval protektorátní tzv. cikánský tábor. V současnosti je možné navštívit celý areál a dozvědět se více o historii tohoto místa díky nové expozici i sezónním výstavám.

Vstupenky na koncert je možné zakoupit v předprodeji online přes https://www.smsticket.cz/vstupenky/28658-emil-viklicky-trio-v-hodonine-u-kunstatu nebo na pokladnách v Muzeu romské kultury v Brně a Hodoníně u Kunštátu. Památníku holokaustu Romů a Sintů na Moravě. Vstupné v předprodeji 200 Kč/100 Kč, na místě v den koncertu 250 Kč/130 Kč. Bližší informace získáte na webových stránkách Muzea romské kultury. 

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama