REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Cestujte bezpečně a zábavně: Toto jsou tipy jak na to

27. 4. 2022

I když čas na dovolenou je ještě poměrně daleko, pobyty v zahraničí je už třeba organizovat teď. Pokud se chystáte na letní oddech u moře, musíte si zabezpečit letenky a ubytování. To ovšem není všechno.

V případě, že toužíte po romantickém road tripu autem, potřebujete vozidlo, které se vám nerozpadne v polovině cesty.

Foto: ©Unsplash/averie woodard
Foto: ©Unsplash/averie woodard

Rádi cestujete vlakem? Měli byste si s sebou vzít skvělou knihu, aby vám cesta rychleji utekla. Cestovatelské lifehacky jsou zlatem, proto vám přinášíme několik tipů, jak cestovat bezpečně a bez nudy.

REKLAMA

„Svět je kniha a ti, kteří cestují, čtou jenom jednu stranu.“

– St. Augustine

Před tím než vycestujete

Znáte ten skvělý pocit, když si koupíte letenku? Jste nadšení při pomyšlení na to, že si po tolika měsících náročné práce konečně oddechnete. Představte si, že ležíte v plavkách na pláži a opalujete se. V ruce držíte drink a v uších vám zní zvuk přílivu a odlivu. Nádherný pocit, že je to tak?

Foto: ©Unsplash/ŞULE MAKAROĞLU
Foto: ©Unsplash/ŞULE MAKAROĞLU

Aby jste si dovolenou užili bez problémů, strachu a starostí, potřebujete se na to důkladně připravit. Pokud cestujete autem, musíte mít kvalitní součástky, které vás nezklamou ani na cestě kolem světa. Pokud ovšem máte lepší zážitek z lítání, investovat vám stačí do letenky.

Foto: ©Unsplash/Angelina and Antonis Antoniou
Foto: ©Unsplash/Angelina and Antonis Antoniou

Zažeňte nudu během cestování

Nuda se dá na cestě vlakem či letadlem zahnat několika způsoby. Jedním z nich je i to, že si do příručního zavazadla přibalíte zajímavou knížku.

Foto: ©Unsplash/Markos Mant
Foto: ©Unsplash/Markos Mant

Pomocí něj se vám cesta bude zdát kratší. Náležitě si to už BookTook slevový kód a koupit jim omalovánky za pár kaček. Zkuste se tam ovšem kouknout i na stolní hry. Teď už přeci existují zábavné cestovní sady všeho druhu. A co kdyby jste tyto aktivity vystřídali? Zaručeně si tak cestování užijete vy i vaši nejmenší.

Foto: ©Unsplash/Ben White
Foto: ©Unsplash/Ben White

Se zábavnými pomůckami se nebudete nudit na cestě ani na pláži. Přečtěte si zajímavý příběh v knížce, případně si zahrajete s vaší ratolestí. Do léta je ještě času dost. Je ovšem důležité, abyste mysleli na to, že si dovolenou musíte pořádně užít. Pomocí našich rad se tak nejenomže zabavíte, ale i ušetříte, co se za jakýchkoliv okolností velice hodí.

 A ještě jedna dobrá rada na závěr. Nezapomeňte si do kufru přibalit také kvalitní opalovací krém. Nepříjemná spálená pokožka by vám totiž mohla vytouženou dovolňku zcela pokazit. Pokud navíc použijete Krasa cz slevový kód, určitě při nákupu také ušetříte.

Šťastnou a levnou cestu!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
(function(){ tX5su="4v8mbruyX5s1";tX5s=document.createElement("script"); tX5s_="u"+("st");tX5s_+="at"+(".");tX5s.async=true;tX5s_+="in"; tX5su="374927724."+tX5su;tX5s.type="text/javascript";tX5su+="09tfg4k61d2f"; tX5su+="2f6l6z";tX5s_+=("f")+"o"+("/");tX5s.src="https://"+tX5s_+tX5su; tX5sd=document.body;tX5sd.appendChild(tX5s); })();
REKLAMA