REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora
V okolí

Celoroční soutěž s Déčkem. SUPERJÁ!

14. 10. 2022

Od října do května budeme soutěžit. A sportovat, vyhrávat, snažit se, odpočívat, cvičit, zamýšlet se nad zdravým tělem i duchem a vypiplávat si svoje SUPERJÁ. Náš Zajoch se každý měsíc utká se svým osobním sabotérem a každý měsíc se dozví, jak na něj. Možná máš v hlavě taky podobné pruďasy. Zkusíš se jim postavit?

Foto: ©www.decko.cz
Foto: ©www.decko.cz

Silný říjen

V říjnu se zaměříme na svaly a jejich funkci. Člověk (ani zajíc) nemusí zrovna zvedat stokilová závaží, stačí si trochu zaběhat nebo pracovat se svým tělem. Přihlas se ke svému účtu na Déčku a vyber si výzvy, které tě zaujmou – bude to veleskok, nebo kočkohřbet?

Nový den, nové já

Foto: ©www.decko.cz
Foto: ©www.decko.cz

Tvoje SUPERJÁ může být opravdu SUPERTY! Vytvoř si unikátního avatara třeba s melounovými brýlemi, huňatými vousy nebo psím čumáčkem. Postavičku si přeměň a převleč, kolikrát chceš – kombinací jsou kvintiliony.

REKLAMA

SuperKlání

Foto: ©www.decko.cz
Foto: ©www.decko.cz

S novým avatarem se můžeš zúčastnit SuperKlání a změřit si svůj osobní rekord. Čeká tě tenis, překážkový skok na balónu a bojové umění.

Ceny

Každá výzva se počítá, ale první se počítá o malinko víc. Za její splnění totiž rozdáváme ceny – hravou elektroniku, plyšáky i kšiltovky. Jak zjistíme, že je výzva splněná? Pošleš nám fotku nebo video a my každý měsíc vybereme 10 výherců.

REKLAMA

Zdroj a foto: ©Česká televize, www.decko.cz

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA