REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Film Legends Museum

Pokud máte rádi film, komiks, sběratelství, akční hrdiny či legendy stříbrného plátna, pak je pro vás Film Legends Museum ta správná volba. Přijďte navštívit unikátní expozici plnou hollywoodských charakterů a pohádkových postaviček. Vhodné pro celou rodinu, víkendové programy (kostýmy, prohlídky s průvodcem), focení dovoleno.

V muzeu uvidíte exponáty z filmů jako je Avatar, E.T., Star Wars, Indiana Jones, Pán Prstenů, Jurský park, ale také Vetřelec, Predátor, Terminátor. Samozřejmě nechybí ani slavní komiksoví hrdinové Batman, Iron Man, Spider-man, Avengers a další… Muzeum se pyšní přes 530 detailními a propracovanými exponáty. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je určena samostatná výstava pohádkových postaviček od Walta Disneyho.

Projekt muzea vznikl na základě myšlenky ukázat veřejnosti umění inspirované filmem a podpořit práci umělců ze zákulisí, pop kulturu a film. Chceme přiblížit návštěvníkům jejich slavné hrdiny a hlavně dělat radost. Součástí muzea je také obchod Statue Collectibles, který je plný nejnovějších figurek, hrnků, sošek a jiných upomínkových předmětů.

REKLAMA

Spojte návštěvu muzea s procházkou po poděbradské kolonádě, podél Labe až k soutoku s Cidlinou, nebo projížďkou výletní lodí.


Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA