Zoo Praha se loučí se starým logem

Je nahrazeno dočasnou značkou od Vladimíra Veselého

Reklama

Jak pražská zoo oznámila v září t. r., přistupuje v současných dnech k výměně starého loga Michala Cihláře a nahrazuje jej dočasnou značkou z dílny Vladimíra Veselého.
Děje se tak nezávisle na tom, jak rozhodne Nejvyšší soud ČR o dovolání. Tento krok Zoo Praha hodlala učinit tak jako tak – nezávisle na výsledku soudního sporu – vzhledem k tomu, že v současné době již několik let sama pracuje na postupné přeměně svého vizuálního stylu.

V listopadu 2008 projednával první z žalob Městský soud v Praze a rozhodl plně ve prospěch Zoo Praha. Výtvarník se proti tomuto rozhodnutí odvolal k Vrchnímu soudu v Praze a ten letos v září překvapivě rozhodl zcela opačně. Zoo Praha by podle jeho rozhodnutí měla do 23. 12. 2009 přestat užívat předmětné logo.

V těchto dnech tedy žije pražská zoo plně výměnou svojí značky. Zároveň probíhá rozloučení s logem starým, které vyvrcholí v neděli 13. 12. jarmarkem v rámci oslav pátých narozenin gorily Moji. Návštěvníci si tak budou moci zakoupit předměty s oblíbeným motivem koně Převalského za výhodné výprodejové ceny a pořídit tak dárek pod stromeček.

Akce na tento víkend

www.zoopraha.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama