Zoo Děčín vyhlašuje soutěž o nejchutnější koblihu!

(Děčín, 9. 2. 2008) O nejchutnější masopustní koblihu se bude o víkendu soutěžit v děčínské zoologické zahradě. Tato soutěž je součástí tradiční akce zvané Masopust, která letos do zoo na Pastýřskou stěnu zavítá 9. února. „Když se řekne Masopust, vybaví se nám prastarý pohanský svátek plný roztodivných masek, tance, zpěvu, dobrého jídla a také smažených koblih. To nás inspirovalo k vyhlášení prvního ročníku této soutěže,“ vysvětlila Ing. Dagmar Floriánová z Centra návštěvnických služeb Zoo Děčín.
    Soutěžit může každý, kdo se nebojí zadělat těsto a pochlubit se svým výrobkem. „V den konání akce je potřeba do zoo donést tři smažené koblihy vlastní výroby. Přihlašovat se lidé mohou až do 14. hodiny. Porota bude při degustaci hodnotit tři rozhodující faktory,“ uvedla Floriánová a dodala, že důležitá bude chuť, celkový vzhled a také náplň.
    Na soutěžící čekají zajímavé ceny. „Pokud někoho soutěž zaujme, může se o podrobných pravidlech informovat na telefonním čísle 412 531 626, na e-mailové adrese: marketing@zoodecin.cz nebo na www.zoodecin.cz. Najděte si nějaký dobrý recept a přijďte si zasoutěžit do děčínské zoo, termín akce už se pomalu blíží. Pro jistotu připomínám, že se na masopustním reji v zoo setkáme v sobotu 9. února,“ ukončila Floriánová.

Reklama

Akce na tento víkend

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama