Zážitek na střelnici jako vánoční dárek přesně zasáhne cíl

Potěšte své blízké adrenalinovým dnem jako vystřiženým ze života hrdiny akčního filmu nebo amerického snipera. Věnovat zážitek na střelnici jako dárek pod stromeček je teď totiž opravdu snadné. Dárkový poukaz na střelnici v Praze vám dorazí emailem, proto ho můžete pořídit i na poslední chvíli. Parádní zábavu si díky němu užijí milovníci střelného prachu všech věkových kategorií.

Reklama

Komu je den na střelnici určený? V podstatě úplně každému, neboť vstup na ni mají povolený dokonce i děti od věku 10 let. Zážitková střelba nadchne celou rodinu včetně tatínka, maminky a jejich potomků, ale taktéž kolegy, příbuzenstvo či partu přátel. Jde o skutečný adrenalin, který vám zvedne tepovou frekvenci vysoko nad 100 úderů. Každopádně do střelby vás nebude nikdo nutit a je možné jít také jako doprovod.

Zážitková střelba se odehrává přibližně 45 minut jízdy osobním vozem z Prahy. Ukrývá se tam největší civilní střelecký areál v České republice, jehož základ tvoří celkem 4 střeliště až 500 mdlouhá. Na plochu o velikosti kolem 70 tisíc metrů čtverečních (asi čtyři Staroměstská náměstí) se pohodlně vejdou, a ještě zbývá dostatek prostoru na komfortní zázemí.

Zážitková střelba je víc než jen dobrá muška

Typické odpoledne na střelnici trvá 2 až 4 hodiny a začíná vstupní instruktáží pod vedením profesionálních instruktorů z armádních a policejních sborů. Díky tomu tady může střílet široká veřejnost bez zbrojního průkazu. Zážitková střelba zahrnuje též zapůjčení ochranných pomůcek, malé občerstvení, střeleckou soutěž o ceny a certifikáty potvrzující absolvování kurzu.

Střelci dostanou na výběr z širokého arzenálu 25 legendárních zbraní. Prim mezi nimi logicky hrají vojenské zbranějako masově rozšířený kalašnikov AK 47, americká policejní brokovnice, rakouská pistole Glock, vynikající odstřelovací puška Dragunov či kovbojský revolver Smith & Wesson.

Pro vánoční dárek se nejlépe hodí jeden z pětice střeleckých balíčků, které se navzájem liší cenou a rozsahem. Například útočná puška AR-15 společně s devíti dalšími moderními střelnými zbraněmi v balíčku „Ultimate“ znamená jistotu skvěle prožitého víkendu. Všechny střelecké balíčky si můžete prohlédnout na RANGER – shooting range Prague.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama