Zažijte letecká dobrodružství v letadle, vrtulníku či simulátoru

Letecká sezóna je v plném proudu prakticky po celý rok, ale létání na přelomu zimy a jara má obzvlášť něco do sebe. Krajina pomalu rozkvétá, počasí se vyjasňuje, a tak i výhledy z kokpitu letadla nabývají na kráse. Vydejte se vstříc zážitkům v letadle, vrtulníku nebo simulátoru.

Reklama

Při vyhlídkovém letu si prohlédnete známé historické i přírodní památky, jako hrady Karlštejn, Kokořín a Bezděz při letu z Prahy, hrad Špilberk a Brněnskou přehradu při letu z Brna nebo industriální scenérii Dolní oblasti Vítkovice a dechberoucí Beskydy, pokud poletíte z Ostravy. Tím výčet leteckých destinací, nad kterými se s Pilotem na zkoušku můžete proletět, ani zdaleka nekončí. Startuje se z celkem 12 měst po celé České republice.

Zajímá vás, jak takový vyhlídkový let vypadá? Podívejte se na video z vyhlídkového letu nejen nad krásy Jižních Čech o a nechte se nalákat na vaše vlastní letecké dobrodružství.

Staňte se pilotem

Rádi byste o trochu více adrenalinu? Staňte se pilotem na zkoušku a zažijte na vlastní kůži pilotování letadla nebo vrtulníku. Po boku zkušeného instruktora projdete briefingem, provedete předletovou kontrolu letounu a po vzletu se chopíte řízení. Vyzkoušíte si klesání a stoupání a základ srovnávací navigace – let na orientační bod a jeho obletění a několik základních obratů – zatáčky o 90° a 180° doleva i doprava. Nově navíc můžete s Pilotem na zkoušku absolvovat také zážitek v leteckém simulátoru dopravního letadla L-410 Turbolet a to přímo na letišti Ostrava-Mošnov. Těšit se můžete na pilotování včetně možnosti vyzkoušet si vzlet i přistání na vybraném světovém letišti, možnosti jsou opravdu široké.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama