Zámecká fara Vidží. Národní kulturní památka, hotel i penzion

Zámecká fara Vidžín, letní sídlo opatů z Teplé z roku 1753. V současnosti využívaná pro kulturní akce, ubytování, trvalou expozici, restauraci, a možnost pronájmu pro svatby a jiné oslavy. Naleznete ji 45 km severozápadně od Plzně nedaleko městečka Úterý v trojúhelníku lázeňských měst: Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary. Více se dozvíte ve stálé expozici.

Reklama

Nabízíme pronájem zámeckého areálu pro Vaše soukromé akce, svatby, firemní oslavy, dovolené pro větší skupiny. K dispozici je 18 pokojů s celkovou kapacitou 45 lůžek, restaurace, sál pro školení a svatby, dětský koutek, herna, venkovní zahradní altán a rozlehlý zámecký park.

Prohlídková trasa probíhá v přízemí Zámecké fary Vidžín s historickými interiéry z období 18. století. Na tomto okruhu uvidíte vstupní halu, reprezentativní sál, kuchyni, barokní ložnici, pracovnu. Zařízený interiér seznamuje návštěvníky s kulturou bydlení šlechtických rodin té doby. Prohlídková trasa s výkladem o délce 35 min. Prohlídky po tel. dohodě na 602625691.

Hledáte-li tip kam o víkendu nebo kde uspořádat svatbu, rozhodně zvažte Zámeckou fary Vidží. V roce 2020 získala 3.místo za Svatební místo roku na přehlídce Svatební expo.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama