Zakončete s dětmi prázdniny v iQLANDII. Znalosti využijí nejen ve škole!

Liberecká iQLANDIA tradičně láká mnoho návštěvníků nejen z podhůří Jizerských hor. Je to ideální místo pro výlet s dětmi, ve kterém spojíte příjemné s užitečným – zábavné odpoledne s (plným) nádechem vědy, techniky a vesmíru. Nechte děti „rozprchnout“ po 4 patrech největšího science centra v ČR a uvidíte že 1. září budou ve škole napřed!

Celodenní interaktivní zábava s dětmi

Reklama

V překladu je to takový ten den, který se vyvrbí sám a celá rodina je spokojená. Čeká na vás 11 expozic, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium s rozlišením 4K! V ceně vstupenky do expozic je navíc i oblíbená science show a populární aktivity jako např. Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, jízda na Mars Roveru nebo pokec s robotem Thespianem.

Počasí nás nezaskočí

Ať už venku prší a vy nevíte kam s dětmi nebo je naopak nesnesitelně horko a válení u vody už bylo letos příliš, rádi vás uvítáme v plně klimatizované iQLANDII. Schladit se můžete v podzemním GEOlabu, ohřát zase na Solární terase. A když se vám zalíbí pohled do ulic Liberce, můžete vyzkoušet naší venkovní šifrovačku po stopách Leonarda da Vinciho.

iQPARK pro nejmenší

Pro mladší děti ve věku do 8 let stojí hned naproti iQPARK – unikátní, zábavně poučné centrum pro nejmenší objevitele! V tematicky členěných expozicích ukazujeme, že i věda může být zábavná. Přijďte k nám trávit čas smysluplně, a to klidně i s nejmenšími dětmi.

iQLANDIA je určena pro všechny od 8 let.

Průměrná návštěva trvá cca 4 hodiny, návštěvníci zde ale často stráví i celý den.

V budově se nachází restaurace, přímo před iQLANDIÍ je velké parkoviště.

Aktuální informace k otevírací době a programu naleznete na webu. Využijte levnější nákup vstupenek online.

Těšíme se na Vás v iQLANDII!

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama