Zábavní parky pro rodiny s dětmi TOBOGA

Zábavní parky pro rodiny s dětmi TOBOGA disponují velkou dětskou hernou s mnoha atrakcemi určenými jak pro děti, tak dospělé. Těšit se můžete na trampolíny, nafukovací atrakce, multifunkční prolézací dráhy, skluzavky a tobogány, lanové a horolezecké dráhy, stolní fotbal, kulečník, 5D kino a mnoho dalšího. V tomto jedinečném zábavním centru se tedy zabaví celá rodina. Parky TOBOGA naleznete na čtyřech místech v České republice.

Reklama

Zamířit můžete do FANTASY v Praze, kde Vás každá z atrakcí zavede do světa fantazie, kde není nic nemožné. Těšit se můžete i na virtuální realitu a 7D kino.

Další zastávkou, kterou byste neměli vynechat je BONGO v Brně. Atrakce jsou rozděleny podle světadílů. Čeká na Vás tedy dobrodružná cesta kolem světa.

Jedinečný zážitek Vám nabídne komplex GALAXIE ve Zlíně, kde procestujete celým vesmírem. Připravena pro Vás bude široká nabídka občerstvení v místní restauraci a pobyt si můžete zpestřit také využitím wellness služeb či relaxační masáží. Spěchat domů určitě nemusíte, ubytovat se můžete přímo zde v hotelu.

V lednu se otevřou brány nově zrekonstruovaného parku TONGO v Hradci Králové. Ten nabídne prozkoumání mořského světa. Novinkou je také sportovně-zábavní park TOBOGA JUMP!, kde si můžete přijít vyzkoušet své triky na trampolínách a skoky do molitanového moře.

Vstupenky je možné zakoupit na místě nebo e-shopu: https://www.toboga.cz/eshop/

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama