REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

Za dobrodružstvím a poznáním jedeme pod Sněžku

Při plánování školního výletu do hor je důležité mít pro děti různé aktivity a zábavy, aby je po celou dobu cesty zaujaly, nadchly, ale i poučily.

Začleňte návštěvu lanového parku, rozhledny Hnědý Vrch nebo Herní krajiny Pecka – unikátního dětského hřiště, které souborem dřevěných interaktivních soch na motivy krkonošské fauny a nabízí nadživotní setkání se zvířecími obyvateli nejvyšších českých hor. Děti určitě ocení návštěvu bobové dráhy i skluzavek a prolézaček v Lemurii.

V Peci pod Sněžkou je množství velkokapacitního ubytování, které umí zajistit kompletní péči o děti, ať už jsou na lyžařském výcviku či školním výletě.

REKLAMA

Využijte jasné horské oblohy a pozorujte hvězdy. Založte táborák, zazpívejte si a sdílejte příběhy. Túra s průvodcem, vás dovede k úchvatným výhledům a zahrne i lekce o místní flóře, fauně, geologii a ochraně přírody. Tato praktická zkušenost podpoří zájem o životní prostředí a vštípí pocit odpovědnosti. Vyrazit na školní výlet do hor představuje neuvěřitelnou příležitost zažít vznešenost přírody, zapojit se do vzrušujících aktivit a pěstování lásky k přírodě. Horský vůdce dětem vysvětlí důležitost vhodného vybavení nebo základy první pomoci. Začleněním outdoorových aktivit, environmentální výchovy a možností zábav zajistíte, že studenti budou mít obohacující a nezapomenutelný zážitek.

Doporučení: Přednášky si objednejte u Horské služby nebo správců KRNAP.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA