Vypravte se tento týden do ZOO!

Večerní procházky v ZOO a úterní přednáška o fotbalové Africe

Datum konání: 17.30, 18.00, 18.30 každý pátek a sobotu až do konce ledna.

  Petr ŠimandlI v průběhu ledna můžete navštívit zoologickou zahradu po setmění a přijít se podívat, co dělají zvířecí obyvatelé zoo, kdy ji opustí poslední návštěvníci. Spolu s naším odborným průvodcem se vypravíte pozorovat noční život zvířat v dolní části zoo. Pokud budete mít štěstí, uvidíte, jak se k spánku ukládají naši sloni a hroší rodinka, nebo co večer dělají lvi a tygři.

Reklama

Večerní procházky začínají vždy v 17.30, 18.00, 18.30 každý pátek a sobotu až do konce ledna. První termín v 17.30 je určen pro děti, kterým přizpůsobíme i výklad. Ostatní termíny jsou určeny věkem dospělým návštěvníkům. Je nutné se předem objednat na tel. čísle 296 112 230 nebo na pr@zoopraha.cz.

Vstupné na večerní procházky 110,- pro děti a 200,- pro dospělé zahrnuje parkovné a průvodcovské služby. Večerní prohlídky trvají 1,5 hodiny.

Cestovatelská setkání: Kilimandžáro, safari a fotbal

Úterý 18. ledna 2011
Vypravte se s námi a s Rudolfem Švaříčkem do Afriky. Jak převrátila fotbalová horečka život na africkém kontinentě na ruby? Mistrovství světa v JAR podlehl celý černý kontinent včetně hor. Dokonce i výstup na Kilimandžáro se nesl ve fotbalovém duchu…
 

Do fotbalové Afriky vyrážíme v úterý 18. ledna v 18. hodin ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Pokladna se otevírá 15 minut před začátkem přednášky. Vstupné je 20,- Kč.

Přehled všech přednášek v rámci Cestovatelských setkání v Zoo Praha najdete zde.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama