REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.12. a svátek má Květoslava
V okolí

Vychytávky pro opravy a údržbu vašeho kola

10. 7. 2020
Každý cyklista ví, jak důležité je udržovat si kolo v dokonalém technickém stavu a být zároveň připraven opravit si defekt či nějaký jiný problém na kole i mimo domov. Naštěstí si dnes můžete pořídit spoustu drobností, které vám péči o kolo usnadní. Promyšlené do posledního detailu jsou pomůcky od nizozemské společnosti BBB. Tu založili dva cyklističtí závodníci Chris Koppert a Frank Moons v roce 1991 a právě jejich praktické zkušenosti se v nabídce firmy odrážejí.
Na řadě závodů jistě viděli profesionální techniky, kteří se jim starali o kola. Bohužel, ne každý doma takového technika má, takže jistě uvítá aspoň pomoc od BBB v podobě profesionálního a stabilního stojanu na opravy kol BTL-36 ProfiMount. Kolo si do stojanu snadno uchytíte ve výšce, takže se bez problémů dostanete ke kterékoli části kola. Kolo lze uchytit jak za rám kola, tak i za sedlovku. Kolo ve stojanu můžete nejen opravit, ale také udržovat čisté a se všemi potřebnými mazivy. Ta si můžete umístit do zásobníku společně se šrouby a nářadím. Výhodou stojanu je, že se dá velmi jednoduše složit i sestavit, takže si ho můžete vzít s sebou i třeba na cyklistickou dovolenou. K dopravě nebo uložení slouží praktické pouzdro.

REKLAMA

Geniálním pomocníkem cyklistů jsou multiklíče. Do minimálního objemu se vměstná maximum funkcí. Řada multiklíčů řady BTL-48 PrimeFold od firmy BBB má těla vyrobená z eloxovaného hliníku se dodává ve čtyřech variantách s rozličným počtem funkcí a doplňků. Základní BTL-48S má chromované nástroje s celkem devíti funkcemi. Větší verze BTL-48M má funkcí celkem 14 a k tomu osmimilimetrový stranový klíč. BTL-48L má ještě od 2 funkce víc a k tomu nýtovač a centrklíč. Nejrozsáhlejší z hlediska funkčnosti je varianta BTL-48XL s celkem 18 funkcemi a oproti verzi BTL-48L má navíc ještě nůž. Multiklíče oceníte hlavně mimo domov, ale i tam se může hodit mít tolik různých klíčů, šroubováků a dalších nástrojů v jednom.
Více informací najdete zde: https://bbbcycling.com/cz_cs/
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA