VTIPOTOČ na hradě Točník

Vtipotoč - plakát (Hrad Točník, 23. a 24. 6. 2007) Festival kresleného humoru aneb VTIPOTOČ a pohádkový hrad Točník – II. Ročník

Reklama

Festival kresleného humoru se uskuteční o víkendu 23. a 24. června na hradě Točník. Návštěvníci se mohou těšit na výstavu kreslených vtipů, které se zúčastní samotní autoři (např. Ivan Křemeček, Pepa Bílek, Petr Slaba, Pavel Rychtařík, Martin Hron, Bohouš Šír, Jiří Bula, Mirek Vostrý, Honza Mesner a další). Diváci si odnesou originál kresby na papíře či na těle dle vlastního přání.
V průběhu dne je připraven bohatý program. K zhlédnutí bude Kreslířská show, kejklíři, činoherní i loutková představení, fakír, tanec, letové ukázky dravých ptáků a sov od sokolníka a jiné. K poslechu a tanci bude hrát živá hudba nejrůznějších žánrů (např. CREAMONA, OVČÁCI ČTVERÁCI, MY3.AVI, JAZZ COMBO, DIDGERIDO a další). Pro děti je na hradě připraveno mnoho soutěží o sladké odměny a rytířské hry na ponících. U soutěží uvidíte pohádkové bytosti a hradní strašidla. Dále je připravena dobová restaurace s jedinečnými pochoutkami a lahodným pitivem, dobové tržiště s rozličným sortimentem, řemeslné dílny a své výrobky zde představí chráněné dílny i klienti z ústavů pro mentálně postižené.
A zároveň bude možno vidět i historický jeřáb na lidský pohon od Víta Mlázovského a Petra Růžičky.
Část výtěžku bude věnována stejně jako v loňském roce na konto Centrum PARAPLE.

Program: sobota od 9 do 21 hodin, neděle od 9 do 18 hodin

http://vtipotoc.vysmato.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama