REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka
V okolí

Vánoční trhy Brno 2023

Brněnské Vánoce jsou tu proto, aby vás potěšily a naladily na nejkrásnější svátky v roce. Není lepší město, kde čekat na Ježíška, než Brno! Vánoční trhy Brno probíhají od 24.11.2023 do 23.12.2023.

Brněnské vánoční trhy probíhají na 5 místech — náměstí Svobody, Dominikánské náměstí, nádvoří Steré radnice, Zelný trh, Moravské náměstí.

Vánoční trhy na náměstí Svobody v Brně

Kromě vánočního stromu s kasičkou veřejné sbírky a zvonkem přání tudy uvidíte projíždět vánoční šalinu a najdete zde taky designovou konzumační zónu ve tvaru hvězdy na kašně. Oblíbeným středobodem je Zimní bar s nabídkou punčů, moštových nápojů i zázvorových drinků.

REKLAMA

Rozmanitá bude i nabídka dalších stánků. Na trzích ochutnáte řadu specialit, výtečná gastronomie je jedním z lákadel Brněnských Vánoc. Chybět nebudou ani stánky s výrobky vhodnými jako dárky pod stromeček pro vaše blízké. Celkem na náměstí Svobody najdete 62 stánků.

Každodenní kulturní a hudební program rozehraje celé náměstí – Brno tak i v zimě dostojí svému titulu evropské Kreativní město hudby UNESCO. Těšit se můžete na dva koncerty denně a v soboty na představení místní folklórní scény. Zábavu vždy v 15 hodin doplní speciální program pro děti, o který se postarají buď samotné děti nebo pro ně budou hrát divadelní soubory.

REKLAMA

Rozsvícení vánočního stromu

24/11 2023 17:00 na náměstí Svobody

Přijďte s námi 24. listopadu 2023 rozsvítit vánoční strom na náměstí Svobody, kde stál už v roce 1924 vůbec první vánoční strom u nás a dost možná i v celé střední Evropě. Užijeme si společně slavnostní večer a připraven je jako vždy i kulturní program, který začíná už v 16 hodin. Slavnostní rozsvícení vánočního stromu proběhne v 17 hodin za přítomnosti čelních představitelů města a Biskupství brněnského.

REKLAMA

Vánoční trhy Brno 2023

Kdy: 24.11.2023 – 23.12.2023
Kde: Brněnské vánoční trhy probíhají na 5 místech — náměstí Svobody, Dominikánské náměstí, nádvoří Steré radnice, Zelný trh, Moravské náměstí.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA