Vánoce se blíží, a s nimi i čas svátečních příprav a tvoření. Nenechte si ujít návštěvu v Zoo Brno!

Také brněnská zoologická zahrada se chystá na nejkrásnější svátky v roce. V sobotu 3. prosince odpoledne přijde na Mniší horu svatý Mikuláš. V tento den se také slavnostně rozsvítí náš vánoční strom. Spojte návštěvu zoo, která má své jedinečné kouzlo i v zimním období, s poetikou adventního času. Svatý Mikuláš bude jistě vlídný ke všem hodným dětem a shovívavý i k malým zlobivcům. Rodiče si nemusí dělat starost s přípravou a přenášením mikulášských balíčků. Zakoupí si je přímo v zoo. Objednat je mohou přes rezervační systém zoobrno.reenio.cz

Reklama

Na dárky od Ježíška se těší nejen děti, ale i naše zvířata. Pomůžete jim splnit jejich vánoční sen? Na stromě vánočních přání najdete spoustu přáníček, stačí si kterékoliv z nich vybrat. Na webových stránkách zoo najdete i další možnosti, jak obdarovat naše zvířata. Třeba posláním vánočního přání. 

Chcete aktivně přispět ke zkrášlení vašeho domova, nebo pomoct nazdobit stromek pro zvířátka? Máme pro vás ideální příležitost. O třech adventních sobotách – 3. 10. a 17. prosince – se na Virtuální expedici v centru Brna na Radnické 6 koná adventní workshop Malované Vánoce. Vlastnoručně malovaná baňka bude jistě tou nejzářivější ozdobou na vánočním stromku. Zabalená do krabičky a převázaná stužkou pak nejmilejším dárkem třeba pro babičku s dědou.

Přijďte si vyzkoušet kreativitu a šikovnost vašich dětí i vás – dospělých. Při vašem tvoření se můžete nechat inspirovat světem divoké přírody, ve kterém se na chvilku ocitnete. Vlastnoručně malovanou ozdobu si odnesete domů, nebo ji darujete zvířatům ze Zoo Brno na jejich vánoční stromeček. A že z vašeho úsilí nevzejde dokonalé mistrovské dílo? Nevadí, hlavně že je od srdce. Vstupné na adventní workshop činí 100 Kč na osobu. V ceně jsou ozdoby a výtvarný materiál.

Tradiční vánoční akcí naší zoo jsou Štědrodopolední komentovaná krmení. Jsou součástí běžného vstupného. Zoo se na Štědrý den zavírá ve 14 hodin.

Více se dozvíte na www.zoobrno.cz. Přijďte, těšíme se na vás.       

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama