Vánoce jsou tady, darujte dětem zážitek v SUPERLANDU!

Jestliže Vaše děti milují rychlou jízdu na skluzavkách nebo tubingu, zábavné dobrodružství v obřím bludišti nebo soutěžení s kamarádem či rodičem, kdo je lepší v basketbalu, tak jste u nás správně! V Superlandu si najde vyžití každý a pro ty úplně nejmenší je k dispozici koutek, ve kterém se nachází hrací domečky, nejrůznější stavebnice, skluzavka do bazénku se soft balónky i vodní trampolína.

Reklama

Zážitek je jedna z nejlepších věcí, co si můžete Vaše dítě odnést, proto jsme pro Vás připravili DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT do Superlandu. Nabízíme hned dvě možnosti, můžete zakoupit jeden vstup na celý den za 459 Kč nebo využít akci 4+1 VSTUP ZDARMA za bombastických 1 836 Kč! Získáte tak 5 vstupů do parku na celý den, to znamená SPOOOOOUSTU řádění a zážitků! Navíc starší 16 let a děti do 1 roku za VSTUP NEPLATÍ!

Mami, já mám hlad. ANO, tak na to jsme také připraveni! Rodinná restaurace s vlastní cukrárnou často poskytuje útočiště nejen rodičům, kteří zde rádi pracují, ale i dětem. V restauraci lze využít širokou nabídku našeho stálého MENU, nebo lze zvolit i akční sezónní mňamky za zvýhodněnou cenu.

Superland je obrovský zábavní park v Praze, plný aktivit pro celou rodinu se nachází v OC Butovice. 2500m² příjemného prostředí, kde panuje teplo, dětský smích a vůně skvělého jídla. To ale není vše, na co se můžete těšit, pokud dorazíte o víkendu, tak je pro Vás od 15:00 připraven animační program, který je zahrnut v ceně vstupenky a to za to opravdu stojí!

Pokud plánujete dětskou oslavu, určitě využijte našich EVENT manažerek, které Vám připraví opravdu nezapomenutelnou dětskou party. Máme pro Vás připraveno 6 tematických domečků, kde naleznete příjemné prostředí dle Vašeho vkusu. Pokud máte nějaké otázky ohledně oslav, doporučujeme Vám využít emailovou adresu: oslavy@superland.cz nebo zavolat na tel. +420 774 188 278. Spojíte se přímo s EVENT manažerem, který Vám poskytne konkrétní informace, včetně aktuálních cen na Vámi zvolenou velikost oslavy a obsazenost termínů.

Přijďte si Superland vyzkoušet i Vy, těšíme se na Vaši návštěvu.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2023, plný společných zážitků Vám přeje SUPERLAND.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama