V zábavném parku Fábula připravily spoustu nových atrakcí pro rodiny s dětmi

Pohádková říše Fábula dostala svůj název právě kvůli tématice české pohádky, na které byla zábava v parku založena.
Přesto se však její rozměr časem mnohonásobně zvětšil. Dnes už vás v parku Fábula čeká také úniková hra, IQ park nebo třeba interaktivní výstava panenek.

Ano, právě pro různorodost zábavy, určené od malých dětí až pro dospělé, jezdí do Kamenice nad Lipou každoročně zástupy rodin s dětmi, aby zde zažily opravdu pohádkový den. Letošní novinkou bude expozice STRAŠIDELNÉHO BLUDIŠTĚ, které se přestěhovalo z Jihlavského náměstí právě do parku Fábula. Krásně výtvarně ztvárněné ježibaby, hejkalové, strašidla i bytosti ze záhrobí se na vás těší ve slepých uličkách a temných zákoutích, ze kterých budete marně hledat cestu ven.
Animátoři v rolích pohádkových bytostí budou se svým programem bavit vaše děti po celý den. Těšit se můžete na školu kouzel, pohádkové kvízy, střelbu z luku, divadélko a spoustu soutěží. A pozor! Tyto zábavné programy, stejně jako ostatní atrakce si můžete užít za každého počasí. Kamenné zdi budovy parku Fábula poskytují v horkých letních dnech nádherný chládek a venkovní atrakce zase spoustu vyžití pro aktivní děti a relax jejich rodičů.
A co dalšího vás v zábavném parku Fábula čeká?

  •     Dobrodružná cesta pohádkovým sklepením
  •     Tvořivé dílny
  •     Úniková hra „Útěk ze žaláře“
  •     Hlavolamy a obří společenské hry
  •     Zámecké bludiště
  •     Výstava panenek
  •     ZOO koutek a herny a hřiště
  •     Pohoštění ve středověké krčmě a sladké cukrárně
Jen v rodinném parku Fábula se můžete převlékat do kostýmů pohádkových bytostí a strávit tak celý den plný zábavy v rolích rytířů, princezen, loupežníků a dalších postav ze světa fantazie. Tak se už nerozmýšlejte a přijeďte si vyzkoušet najít pohádkový poklad, objevit dračí hnízdo nebo vyluštit šifry. To vše a mnohem víc na vás čeká v kouzelném světě skřítka Fábuly.
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama