Užijte si výlety po Česku a vyhrajte spoustu cen!

Léto je jako dělané pro výlety, ať už s rodinou či kamarády. Docházejí vám nápady, kam vyrazit? Inspirovat se můžete třeba na www.natura-soutez.cz. Zde nejenže najdete nepřeberné množství velmi atraktivních a jedinečných míst po celé České republice, ale zároveň se můžete zapojit do právě probíhající soutěže s pramenitou vodou Natura a vyhrát zajímavé ceny.Stačí si jen na soutěžních stránkách zvolit jedno z míst k výletu a kreativním nebo zábavným způsobem se zde vyfotit s pramenitou vodou Natura.

Reklama

Jednou z možností, kam se podívat, je například renesanční zámeček Červená Lhota, který stojí na skále a v zámeckém rybníku tvoří samostatný ostrůvek. Přístup k zámku je pouze po kamenném mostě a v jeho čele se vyjímá věž s barokním portálem. Nachází se v Jihočeském kraji a po zásluze je zde třetím nejnavštěvovanějším zámkem.

Ať zvolíte kterékoliv z navržených míst, jistě neuděláte chybu. Vyhodnocení fotografií probíhá pravidelně každý týden, kdy se zároveň vždy udělí jedna z hlavních cen, kterou je elektrokolo v hodnotě 28 000 Kč. Za každou navštívenou lokalitu navíc získáte 1 bod. Ve svém profilu na soutěžních stránkách si následně můžete body proměnit za poukázku do Decathlonu (3 body = 250 Kč, 10 bodů = 500 Kč, 20 bodů = 5 000 Kč). Více informací naleznete nawww.natura-soutez.cz.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama