REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 1.10. a svátek má Igor
V okolí

Užijte si skvělou letní dovolenou v hotelu NIVAMARE Luhačovice

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na letní dovolenou a hledáte možnosti výběru nejen zábavy, ale i relaxace v krásné přírodě? Využijte krásného letního počasí a dopřejte si letní pobyt v Lázeňském hotelu NIVAMARE v Luhačovicích. Ať už přijedete sami, ve dvou nebo s rodinou, budete mít z čeho vybírat.

Hotel NIVAMARE Luhačovice

Nachází se cca 1,5 km od centra Luhačovic, na nerušeném klidném místě, obklopeném přírodou s krásnými výhledy na okolní louky a lesy. Místo vás okouzlí výhledem na Luhačovickou přehradu. Nechybí zde dvoupodlažní wellness se saunovým světem, které pro vás zajistí dokonalou relaxaci a pohodu v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V Lázeňském hotelu NIVAMARE je možné si užítvenkovní vyhřívaný bazénpřímo pod okny hotelu. Dokonalé místo k odpočinku na lehátkách nebo příjemnému ochlazení ve vodě v parných letních dnech. Hotel nabízí příjemné ubytování s krásnými výhledy do okolní přírody, domácí kuchyni, relaxační a wellness procedury. Hotel NIVAMARE je určen pro hosty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v naprosto nerušeném klidu a přírodě. Návštěva je ideální pro páry, seniory, mladší generaci i rodiny s dětmi. Každý si zde najde zábavu. Pro ty nejmenší je připraveno venkovní dětské hřiště, dětský koutek a vybavení pro děti.

Hotel může podle vašich přání a potřeb také zorganizovat prohlídky města Luhačovice, výlety do okolí, exkurze apod. V hotelu je možné si zapůjčit jízdní kola nebo nordic walking hole.

REKLAMA

Letní aktivity v Luhačovicích

Luhačovice jsou nádherné lázeňské městečko v horách, kam se jezdí odpočívat, poznávat i ochutnávat. Ať už jste tu na prodlouženém víkendu, nebo delší dovolenou, máme pro vás pár tipů, co si v Luhačovicích rozhodně nesmíte nechat ujít. Výlet po okolí Luhačovic Vás v letním období doslova okouzlí.

S Luhačovicemi je rekreační oblast Luhačovické přehrady propojena pěší stezkou Jurkovičova alej, podél které jsou vybudována odpočívadla, sportoviště a občerstvení. Okolí přehrady má ideální podmínky pro aktivní rekreaci obyvatel a lázeňských hostů. Je vhodné pro pěší výlety, cykloturistiku, in-line bruslení, rybaření, koupání, relax a další zábavu. U přehrady si můžete půjčit paddleboard nebo šlapadlo. U městské knihovny v centru města se nachází petanquové hřiště, kde si můžete zdarma zahrát sport, který spojuje generace. Pro vyznavače kol BMX i freestyle-koloběžek je zde k dispozici moderní hřiště ve skate parku. Podél přehrady vede i cyklotrasa Zlín-Slavičín, směr Vizovice-Troják. V letní sezónu můžete poznávat Luhačovice také z koňského sedla nebo absolvovat jezdecký výcvik v Jezdeckém klubu Luhaturf nebo ve Statku Horní Dvůr. V areálu U Solného pramene najdete největší dětské hřiště v Luhačovicích se spoustou atrakcí. Kdo má toulavou, může vyrazit z Luhačovic na krátkou nebo delší procházku. Pěšky se projdete po turistických trasách.

Nejkrásnější pěší procházky z Luhačovic vedou:

 • z centra na Obětovou, Velkou Kamennou nebo Gáborku,
 • procházkou na Jezírko lásky,
 • na Petrůvku, odkud jsou překrásné výhledy,
 • z Pozlovic do Podhradí a na zříceninu Starý Světlov,
 • na Komonec nad Pozlovicemi,
 • do rozkošné vesničky Řetechov nad Luhačovicemi,
 • celodenní procházkou k poutnímu kostelu Malenisko v Provodově.

Na kolo z Luhačovic vyrazte:

 • na Malý a velký lázeňský okruh,
 • na Komonecké stezky,
 • přes Jezírko lásky k letišti Biskupice,
 • do Bojkovic na hrad a do Bistra Na Kopci,
 • po cyklostezce Bevlava,
 • do Uherského Brodu

Krásnou přírodu Bílých Karpat doplňuje Luhačovická kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny, a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče. V Luhačovicích bylo, je a bude krásně v každé době. Přijeďte se o tom sami v létě přesvědčit.

www.nivamare.cz

Antonína Václavíka 336, Pozlovice
[email protected]
+420 577 131 326

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA