REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

Užijte si prázdninové dny v zoologické zahradě

23. 7. 2017
Zoo

Přemýšlíte, kam o prázdninách vyrazit na výlet s celou rodinou? Dáme vám tipy na nejlepší zoologické zahrady v České republice, kde si užijete nevšední den plný zábavy.

Pokud toužíte zažít na vlastní kůži atmosféru afrického safari, vydejte se do ZOO Dvůr Králové. Při projížďce po safari, můžete obdivovat více než dvě stovky zvířat. Jedná se především o kopytníky jako zebry, watusi, antilopy nebo pakoně, ale také o pelikány a pštrosy. Na odvážné návštěvníky čeká i projížďka lvím výběhem. V hlavní sezóně má ZOO Dvůr Králové otevřeno od 9:00 do 18:00, děti do 2 let mají vstup zdarma, dospělý zaplatí 195 Kč. Při koupi rodinného vstupného máte nárok na 10% slevu. Pokud sebou máte čtyřnohého přítele, má do zdejší ZOO vstup povolen, ale za příplatek 100 Kč.

Pejska nechte doma, pokud se rozhodnete navštívit ZOO Ostrava. Tady má vstup zakázán, ale zase zde je k vidění obrovský počet chovaných zvířat, přesněji rovných 3994. Čeká tu na vás pavilon slonů, primátů nebo hrochů a krokodýlů. Součástí ZOO je i botanický park. Jednorázové vstupné pro dospělé činí 110 Kč a pro děti od tří let 80 Kč.

REKLAMA

Kdyby vaše děti toužily nejen po návštěvě zvířátek, ale i jiné zábavě a dobrodružství, nenechte si ujít ZOO Praha. Zde si s dětmi užijete projížďky vláčkem, lanovou dráhu, dětskou tramvaj nebo můžete vystoupat na rozhlednu. V prostorách pražské ZOO je k vidění populární pavilon goril, tučňáků, lachtanů nebo hadů a pavouků. Vstupné dospělého přijde na 200 Kč, děti pak platí 150 Kč. Zajímají vás další podrobné informace o všech ZOO v České republice?

Navštivte stránky nezávislé spotřebitelské organizace dTest www.dtest.cz, kde naleznete jejich podrobný přehled.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA