REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Užijte si podzimní výhledy z kokpitu letadla

4. 11. 2022

Výhodou létání letadly a vrtulníky je zejména fakt, že jejich sezóna prakticky nikdy nekončí – díky vyhřívané kabině mohou létat celoročně. A právě protože konec léta pro nadšence do vyhlídkových letů neznamená žádnou překážku, můžete si zvesela užít výhledy na podzimní krajinu v celé své kráse.

Vyhlídkové lety nad podzimní krajinou

Chcete si i vy užít barvy podzimu ze vzduchu? Vyberte si některý z vyhlídkových letů s leteckou společností Pilotem na zkoušku. Vydat se vstříc letecké podívané můžete celkem z 12 měst po celé České republice. Výlet letadlem nad zámek Orlík, hrad Karlštejn, nad vinice Pálavy nebo Lysou horu v Beskydech, to vše jsou ověřené vyhlídkové lety, které si jistě zamilujete.

Za hodinu pilotem

Schází vám u vyhlídkového letu kapka adrenalinu? Nedržte se při zemi a rovnou vezměte pilotážletadla či vrtulníku do vlastních rukou! V rámci zážitku Pilotem na zkoušku pod dohledem profesionálního pilota – instruktora projdete briefingem, zkusíte si předletovou kontrolu letounu, a nakonec převezmete řízení. Zkrátka zážitek, který se nezapomíná!

REKLAMA

Vyberte si svůj vysněný letecký zážitek na PilotemNaZkousku.cz a užijte si podzim, jak se patří!

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA