Užijte si pobyt v přírodě naplno! Pořiďte si správné vybavení, se kterým si na cestách můžete i uvařit!

Rádi vyrážíte za dobrodružstvím do přírody? Chcete být daleko od města a jeho rušných ulic? Není divu, každý si potřebuje čas od času odpočinout. Na to je nejlepší právě pobyt v divoké přírodě! Pokud máte v plánu se někde utábořit, je vhodné se předem pořádně připravit! Hodit se určitě bude i kvalitní nádobí pro vaření na ohni, protože co vás zahřeje lépe než teplé jídlo? Je samozřejmé, že nádobí pro vaření na volném ohni má hodně jiná specifika než nádobí běžné, na co byste se však měli při výběru zaměřit, abyste nešlápli vedle?

Reklama

Sáhněte po ověřené kvalitě a ruční práci! Zvolte si výrobky Stabilotherm

Pro vaření v přírodě byste měli hledat výrobky od osvědčených výrobců, kteří mohou čerpat nejen z tradic, ale i vlastních zkušeností. Přesně takový je švédský výrobce Stabilotherm. Každý kousek nádobí od této značky v sobě skýtá výhody uhlíkové oceli a precizní ruční práce.

Již od 80. let 20. století se dostávají produkty této značky do popředí, a to nejen na švédském trhu. V průběhu let se staly produkty značky Stabilotherm velmi oblíbenými, a to nejen mezi milovníky outdooru, ale i třeba i lovu a rybaření.

Právě uhlíková ocel se postará o správné rozvedení tepla po povrchu nádobí, ale i jeho dlouhou životnost. O ochranu svrchní vrstvy nádobí se stará rostlinný olej, který je v závěru výroby na nádobí nanášen. Díky tomu je tak zvýšena odolnost výrobků proti rezavění. Pokud se však po delšímu vystavení vysoké vlhkosti přeci jen rez objeví, nic se neděje! Stačí ji lehce obrousit a povrch opět ošetřit olejem.

Další výhody, které produkty Stabilotherm přinášejí

Základním požadavkem na nádobí, které si s sebou vezmete do volné přírody je především jeho ergonomie. Z tohoto důvodu jsou produkty Stabilotherm opatřeny sklopnými či krátkými madly. Krátká madla pak hravě prodloužíte třeba dřevěnou holí. Jakékoli nádobí tak bez problémů zabalíte do svého batohu.

Potřeby a přání zákazníků jsou stále náročnější

Ačkoli je stále nejoblíbenějším produktem značky Stabilotherm původní pánev na smažení, která se vyrábí právě již od 80. let, nabídka se stále dle přání zákazníků rozšiřuje. Kromě konvice, ve které si můžete připravit vodu na šálek lahodné kávy či nástavce na ohniště na grilování masa, v nabídce dnes již naleznete i náčiní pro přípravu čerstvých horkých vaflí.

Každé jídlo připravované na ohni chutná přeci jen nejlépe, zejména pokud si na něm pochutnáte na čerstvém vzduchu!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama