Užijte si koupání a zábavu Aqualandu Moravia!

Využijte konec léta nebo stále teplý začátek podzimu a přijeďte si odpočinout do Aqualandu Moravia!

Reklama

Aqualand Moravia najdete v Pasohlávkách na jižní Moravě, je to nejmodernější zábavní vodní centrum v České republice. Odměnou za vaši návštěvu vám bude nekonečná zábava pro děti i dospělé, adrenalin, relaxace, dobré jídlo a úžasný výhled na Pálavu a novomlýnská jezera.


K vodním radovánkám slouží až 14 vnitřních a venkovních bazénů s vodou z místního termálního vrtu MU-3G Mušov, která má parametry přírodního léčivého zdroje. Velmi oblíbené jsou venkovní termální bazény Romulus a Remus, které jsou vyhřáté na 37°C. V Aqualandu Moravia najdete až 20 tobogánů a skluzavek o celkové délce 1,7 km. Rozhodně nepřehlédněte atrakci U-Wave, na které zažijete přetížení 2G, nebo raritu ve střední Evropě, jedinečné tobogány Abyss a Boomerango.


Animační programy nabité zábavou a soutěžemi jsou součástí aqualandu každý víkend, v létě dokonce každý den. Letošní léto se nese v tanečním duchu pod heslem „Tancuj tobogány“. Užijete si spoustu zábavy, soutěží a tance a zároveň se naplno vyřádíte na tobogánech. Doplnit energii pak můžete v restauracích a barech, které jsou v aquaparku k dispozici. Stačí si jen vybrat, jestli máte chuť na palačinku, burger nebo pizzu. V restauraci Imperium denně vaří z kvalitních a čerstvých surovin a při jídle si užijete výhled na krásná panorámata. Milovníky koktejlů určitě potěší Pool bary, díky kterým si můžete vychutnat svůj oblíbený drink přímo v bazénu.


Součástí Aqualandu Moravia je i hotel Aqualand Inn. Aqualand Inn Hotel nabízí svým hostům luxus v podobě komfortně vybavených pokojů s kombinací v podobě vstupů do aquaparku, wellness centra nebo také slev na masáže a procedury. 

Více na . 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama