REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Underground City: Zábava, na kterou jen tak nezapomenete

11. 4. 2023

Za nevšedními zážitky se nemusíte harcovat do odlehlých periferií hlavního města, případně mimo Prahu jako takovou. Mimořádně zajímavé zábavní centrum Underground City se z industriálních Vysočan přesunulo do Petrské ulice na Praze 1, kousek od stanice metra Florenc.

Underground City zabírá jedno patro bývalé Automatické telefonní ústředny Praha Těšnov, kde nyní sídlí zážitková Fun Arena, a čas zde strávený vám zaplní diář klidně na celý prodloužený víkend. Mezi lákadla patří například virtuální vybíjená HADO, herna s retro automaty Cyber Arcade, lidský stolní fotbal, házení sekyrami, tradiční paintball nebo nerfky pro nejmladší účastníky.

Underground City vznikla na míru pro adrenalinové zážitky, firemní i rodinné akce, rozlučky se svobodou a herní geeky. Zdejší prostory můžete navštívit ve skupině, jako jednotlivec, případně si jej pronajmout pro soukromou či firemní akci.

REKLAMA

V době, kdy vše, co prorazí, musí být mainstream, se ve všem, co děláme, snažíme vytvořit přidanou hodnotu pro podporu komunit,“ nastiňuje filosofii Underground City Jakub Sochor, který se na realizaci podílel.

Tvůrci Underground City navíc do budoucna slibují rozšíření programu, například o netradiční únikovku ze cyberpunkového prostředí, ultimátní souboje robotů nebo o závody terénních RC modelů kombinované s virtuální realitou.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA