Tipy na dárky pro dobrodruhy

Máte doma dobrodruha, který miluje zábavu, adrenalin a objevování krás světa? Nebo jste naopak akční rodina a potřebujete vybrat dárek pro dítě? Pak jistě víte, jak těžké je najít vhodný dárek. Připravili jsme pro vás pár tipů na dárky pro dobrodruhy.

Tipy na dárky pro muže s dobrodružstvím v krvi

Reklama

Je váš muž dobrodruh každým coulem? Pak je naše nabídka pro vás jako stvořená. Pro muže, kteří vyrážejí do hor či za dobrodružstvím za každého počasí se budou skvěle hodit vlněný svetr nebo ponožky z merino vlny. Dárky pro něj vyberete hravě i v případě, že máte doma muže s dobrodružstvím v krvi. V nabídce najdete například turistické vařiče, vodní cestovní filtr nebo petrolejovou lampu či kvalitní nůž s čepelí z nerezové oceli. Moc jich nezbývá, ale jsme si jisti, že stále znáte lidi, kteří dávají přednost dobrodružství a adrenalinu před konvenčním životem a tyto tipy vám přijdou vhod.

Tipy na dárky pro děti i pro ženy

Dobrodružství mají rádi nejen dospělí, ale i děti. Pokud nevíte, jaké dárky pro děti vybrat, pak vás můžeme inspirovat. Pořídit můžete malý nůž pro všechny skauty i zálesáky, dále křesadlo či karimatku. Chcete-li si užít jako rodina, můžete si zakoupit Buschcraft víkend, kde své děti naučíte, jak trávit čas v přírodě. Z menších dárků potěší kvalitní láhev, jídelní sada nebo třeba svítilna. Nejšikovnější jsou samozřejmě čelovky, díky kterým máte při turistice volné ruce a snáze se pohybujete po těžším terénu. Děti využijí čelovku například na táboře.

Nejen muži, ale i ženy rády čas od času vyrazí do přírody za dobrodružstvím. Dárky pro ženu pak není složité vybírat. Akční ženy ocení ohřívač na ruce, lucernu na čajové svíčky, ponožky z merino vlny či spolehlivou čepici. Možností je skutečně celá řada, stačí se podívat, co obdarovávaná osoba potřebuje nebo po čem touží. Pak jí zcela jistě uděláte velkou radost i luxusní termoskou na cesty.

Inspirujte se v našem článku a připravte pro své blízké překvapení v podobě výletu do přírody, kde využijete všechny tyto věci.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama