REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Stojíte o zábavu a dobrodružství? Sportovně-zábavní parky TOBOGA jsou pro Vás to pravé!

Chcete-li prožít aktivní čas se svými dětmi a máte rádi pohyb?  Pak jsou tu právě naše sportovně zábavní parky TOBOGA – čtyři centra, čtyři různá města – Fantasy Praha, Tongo Hradec Králové, Galaxie Zlín a Bongo Brno.  Výhodou je, že si je může užít celá rodina a za každého počasí!

Stovky atrakcí, na kterých si každý, od batolat až po dospělé, najde to své. Jsou to megaskluzavky, tobogány, trampolíny, obří prolézačky, lanová centra, horolezecké stěny, nafukovací drak, dinosaur nebo raketa, virtuální realita, 7D kino či Valojump.

Zábavní park TONGO v Hradci Králové aktuálně prochází kompletní rekonstrukcí a bude se na vás v novotě těšit od prosince 2022, stejně tak ve stejném městě od 1. října i jeho mladší bráška – zcela nový JUMP PARK pod názvem TOBOGA JUMP!

REKLAMA

Ve FANTASY v Praze na Vás čeká nově rozšířený koutek pro nejmenší, kde se mohou vyřádit v obřím LED balónkovém bazénku se vzdušnými víry, sklouznout se na skluzavce, postavit domečku zeď, zatočit se v minikolotoči nebo vyplnit LED štafetkovou stěnu. Můžete se pokusit také nalézt poklad ve FANTASY v Praze.

Součástí zábavního parku GALAXIE ve Zlíně je restaurace, hotel a wellness. Pro rodiny s dětmi se nabízí strávit zde více než jen odpoledne. Pro různé dětské skupiny pak animátoři nachystají program na míru, odvážné děti pak mohou přenocovat PŘÍMO v parku.

Všechny naše parky nabízí i doprovodné prázdninové programy, jako jsou nocovačky, příměstské tábory a tvořivé dílny.  

Bez problémů u nás můžete strávit celý den, protože součástí každého parku je i restaurace, kde si můžete nakoupit občerstvení kolik jen chcete.

Není to u nás v parcích TOBOGA ale jen o prolézačkách či občerstvení, umíme pro Vás uspořádat parádní oslavu narozenin, na kterou se děti těší a rodiče mají vše bez starostí! Stačí si vybrat pouze město, park, čas a o zbytek se postaráme my!

Více informací naleznete ZDE u jednotlivých parků.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA