REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Soutěž o 20 rodinných vstupenek do zábavního parku Oskarshausen u Drážďan

Chcete zažít perfektní den s celou rodinou – a zdarma? Stačí odpověď na otázku, lajkovat a jedna ze vstupenek můžete být Vaše! V Oskarově světě objevíte přes 50 atrakcí uvnitř i venku. Můžete se nejen svézt na originálních kolotočích jako je např. 16m padací věž nebo si skočit do obřího polštáře, ale také se vydovádět na trampolínách či XXL skluzavkách, tvořit v kreativních dílničkách, hledat poklady v hornickém dole nebo při rýžování zlata. Novinkou je také Svět iluzí z více než 50 fotomotivy, 4D zážitky a zábavnými exponáty. V Oskarově světě se opravdu nudit nebudete!

Výlet do zábavního Oskarshausen si můžete naplánovat za jakéhokoliv počasí. Velká část parku s celou řadou nejrůznějších kolotočů a aktivní či kreativní zábavou je totiž pod střechou. V Mlsné továrně se můžete roztočit v koláčkovém kolotoči či v křečkovém kole a nebo se rozhoupat na lízátkové lavici. V barvičkové továrně na všechny děti čekají průlezky a kuličkové bazény a na rodiče odpočinkové posezení s kávou a s bublinkovou vaflí, zmrzlinovým shakem či s jinou dobrotou. V dětských dílničkách se pravidelně konají truhlářské nebo hrňčířské kurzy, kdy se můžete nejen dívat, ale také přiložit ruku k dílu. Nejen sportovně založené děti, ale i jejich aktivní rodiče ocení fotbalový kulečník.  A to není zdaleka vše – ve venkovních prostorách se to teprve rozjíždí – na řetízkáči, housenkové či tubingové dráze či na celé řadě skluzavek a tobogánu. Velmi oblíbená je i horizontální a vertikální kuličková dráha či hornický důl s šachtou.

K velkým lákadlům zábavního parku patří iluzivní výstava Svět iluzí na 1000m². Návštěvníci se mohou těšit na více než 50 velkolepých 3D fotografických motivů, zkreslené a zrcadlové místnosti, galaktický tunel a pohlcující 4D zážitek s cestou časem a prostorem. Zde se sami stanete součástí iluze – necháte se nachytat?

REKLAMA

Každá rodinná vstupenka opravňuje ke vstupu pro čtyři osoby do zábavního parku. Oskarshausen je ideální místo pro děti od 2 do 12 let. Vstupenka neplatí na vstup do Světa iluzí, jelikož zde doporučujeme vstup spíše starším dětem od cca 6 let věku a více, aby si tutu unikátní výstavu také užili.

Více informací najdete na www.oskaruvsvet.cz

POZOR! Pro účast v soutěži je nutné dát like fb stránce www.facebook.com/Oskarshausen a vyplnit soutěžní formulář.

O co soutěžíme?

20x rodinný vstup do zábavního parku Oskarshausen v německém městě Freital nedaleko Drážďan

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem soutěže jsou: Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655 a Oskarshausen GmbH, Burgker Straße 39, Freital, Sasko, 01705, Německo, DIČ: DE314941040.

Pořadatel Oskarshausen GmbH, Burgker Straße 39, Freital, Sasko, 01705, Německo, DIČ: DE314941040 je i poskytovatelem výher do této soutěže. Organizátorem soutěže je Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál www.vyletnik.cz.

Průběh a podmínky soutěže

Termín konání soutěžeod 1. 5. 2023 do 14. 5. 2023

Místo konání soutěže: Na webových stránkách Vyletnik.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář a je třeba dát like facebookové stránce Oskarshausen: https://www.facebook.com/Oskarshausen

Prozkoumat web www.oskaruvsvet.cz a napsat pod ten příspěvek se soutěží, jaká atrakce nebo aktivita se Vám nejvíce líbí. Dne 15.5.2023 bude vylosováno ze všech odpovědí 20 výherců, kteří budou obeznámeni o výhře e-mailem.

Tato soutěž není žádným způsobem spojena ani podporovaná Facebookem, ani za ni neručí. Právní kroky vyloučeny.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.


Slosování výherců proběhne 15. 5. 2023 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni e-mailem nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Losujeme 20 výherců. Výherci budou vyrozuměni e-mailem. Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

REKLAMA

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA