Slet čarodějnic na Bobové dráze

Užijte si atmosféru tradičního pálení čarodějnic

Atmosféru tradičního pálení čarodějnic si můžete naplno užít i  v hlavním městě. V úterý 30. dubna bude na Bobové dráze na Proseku připraven zábavný program pro rodiny s dětmi. Čarodějnice a čarodějové se začnou slétat už kolem 14 hodiny. Mezi jízdami na bobové dráze budou moci  vyzkoušet i kouzelné hry a soutěže a opéci si vysoutěžené špekáčky. Každý,  kdo dorazí v kostýmu se bude moci zapojit do čarodějného reje okolo ohně. V 19 hodin  pak bude zapálena hranice s čarodějnicí. Připraveno bude také kryté venkovní posezení a speciality z grilu.

Reklama

Čarodějnice na Bobové dráze jsou ideální pro všechny, kteří si tento tradiční svátek chtějí užít s dětmi a nemohou nebo nechtějí v týdnu odjet na chatu či chalupu. Pro děti zde budou připraveny od 14h do zapálení hranice kolem 19 hodiny tématické kreativní i sportovní hry, výroba kostýmů a pro nejmenší kouzelné omalovánky. Čarodějnice v kostýmu i ty opravdové se budou moci zapojit do čarodějného reje, před zapálením ohně se zůčastnit velkého focení a pokusit se překonat loňský rekord.
Všechny připravené hry jsou zaměřené na kreativitu, pohybovou zdatnost a u těch nejmenších budou zapojeni do her i rodiče nebo babičky a dědečkové. Za odměnu si děti budou moci pochutnat na buřtu a opéci si ho na malém ohni, který bude hořet ještě před zapálením velké hranice s čarodějnicí. Ochutnat budete moci také speciality z grilu, grilované klobásky a další dobroty. Vstup a parkování zdarma.

Program akce

30. dubna 2013 od 14:00 do 23:00 hodin
Program pro děti: od 14:00 do 19.00 (zapálení ohně)
Bobová dráha, Prosecká 36, zastávka: Kelerka
www.bobovadraha.cz a www.restaurace-bobovka.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama