Slavnostní vítání sezóny na zámku Nelahozeves je za dveřmi

Zámek Nelahozeves se probudí ze zimního spánku a oficiálně zahájí sezónu v sobotu 26. března 2016. Otevřete brány zámku Nelahozeves s námi a prožijte příjemný jarní den.

Reklama

Připraven je rozmanitý program určený jak dospělým návštěvníkům, tak rodinám s dětmi. Těšit se můžete na prohlídky zámku s průvodci v dobových kostýmech a chybět nebudou ani dětské prohlídky, při kterých se proměníte v pravé šlechtice.

V kreativních dílničkách si budete moci vytvořit velikonoční dekorace např. kraslice, veselé zápichy, květinové vázičky a další. Na nádvoří si zahrajete pohádkovou hru „Zachraň princeznu Polyxenu“, kterou jsme obohatili o několik zbrusu nových disciplín.

Pro divadelní nadšence k nám přijede soubor až ze severních Čech Krabice Teplice a v Rytířském sále nám zahrají ve 12.00 a 15.00 pohádku „O nejasné princezně“. Ti nejodvážnější se vypraví do pohádkového lesa v 10.30, 11.45, 13.00, 14.15 a 15.30. Inspirací nám byl nelahozeveský rodák Antonín Dvořák. Na výpravě se setkáte s pohádkovými bytostmi z opery „Čert a Káča“.

Na jarní menu Vás pozve Zámecká restaurace. Ochutnat zde můžete lobkowiczké víno i pivo a poté si ho zakoupit v našem obchůdku.

Informace o vstupném a rezervace programu na tel. čísle 315 709 111 nebo e-mailem info@zameknelahozeves.cz. Kapacity jednotlivých částí programu jsou omezeny. Více naleznete na www.zameknelahozeves.cz.

 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama