Silvestr zpestří v plzeňské zoo sváteční program a na Nový rok čeká návštěvníky slevový bonus

Kdo neprožil dopoledne na Štědrý den v Zoologické a botanické zahradě města Plzně – obdobně jako přibližně letošních 1 600 svátečních návštěvníků – má možnost okusit tuto výjimečnou atmosféru v poslední den roku. Doprovodný program je obdobný, stejně tak jako je srovnatelná jedinečnost silvestrovského dopoledne mezi zvířátky.
Dopolední programový blok začíná v 10 hod. a skončí půl hodiny po poledni. Především rodinám s dětmi nabídne silvestrovskou soutěžní stezku o ceny. Ta je současně dovede ke kádi se „zlatými“ rybkami v Tropickém pavilonu. Velmi oblíbená hra a soutěž, kdy se samozřejmě nechytá živá rybka, ale její maketa, je letos opět inovovaná a při troše štěstí si může úspěšný „rybář“ odnést i několik dárků.

Reklama

Kolem 13. hod. bude přivítají u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi představitelé města a zoologické a botanické zahrady symbolicky posledního návštěvníka plzeňské zoologické a botanické zahrady roku 2021. Slavnostní chvíli doprovodí divadelní scénka předání vlády starého roku novému. Představí se v ní opět mladí herci z plzeňského souboru Sebranka pod vedením známého plzeňského divadelníka Zdislava Prince.

Do plzeňské zoologické zahrady se rozhodně vyplatí zavítat rovněž 1. ledna 2022. Vstupenka s tímto datem je současně slevovým bonusem umožňujícím další jednu návštěvu zahrady se slevou.

Až do Třech králů je po setmění zoologická a botanická zahrada slavnostně osvětlená a statek Lüftnerka zdobí vyřezávaný betlém.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama