Sezóna ve Špindlu ještě nekončí. Více jak 20 km sjezdovek a skipasy k ubytování zdarma

Poloprázdné sjezdovky všech obtížností, 23 kilometrů upravených svahů, metr zmrzlého sněhu a minimální fronty u turniketů – ve Skiareálu Špindlerův Mlýn panují aktuálně ideální lyžařské podmínky. Těšit se můžete i na sobotní závody pro veřejnost v obřím slalomu Hero Season Trophy 2023 nebo skipasy zdarma k ubytování ve vybraných hotelech.

Reklama

Foto: ©Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál ve Špindlerově Mlýně slibuje na březen stále výborné sněhové podmínky a 23 kilometrů sjezdovek všech obtížností. „Sjezdovky stále denně upravujeme. Leží na nich asi metr zmrzlého sněhu a připadá k němu i čerstvý. Podmínky jsou stále perfektní. V provozu máme třináct lanovek a vleků, sedmnáct sjezdovek a v celém areálu je minimální provoz,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že od 20. března se do největšího krkonošského střediska vrací oblíbená jarní akce na skipasy zdarma k ubytování ve vybraných hotelech a penzionech. Akce se vztahuje jen na nově provedené rezervace, a to konce letošní sezóny. Celodenní skipasy vám budou nahrány na recepci hotelu na vaši čipovou kartu GOPASS. V případě, že kartu ještě nevlastníte, obsluha vám s registrací do věrnostního programu pomůže. Seznam hotelů, kde akce platí, i další informace o akci naleznete zde: https://www.skiareal.cz/resort/zima/skipasy-zdarma

Foto: ©Skiareál Špindlerův Mlýn

Kromě skvělých podmínek pro lyžování nabízí skiareál i nevšední zážitky, jako je například zážitková jízda v rolbě, pětichodová degustační večeře v horské restauraci na hřebenech Krkonoš nebo Fresh Track – ranní lyžování na čerstvě upravených sjezdovkách ještě před oficiálním otevřením lanovek. Už tuto sobotu se ve Svatém Petru uskuteční i výjimečné závody pro veřejnost v obřím slalomu Hero Season Trophy. Přihlásit se může kdokoli, a to na lyžích i snowboardu. Soutěžit se bude o hodnotné ceny, a především o titul hrdiny letošní lyžařské sezóny. Nebude chybět ani doprovodný program. V případě zájmu je však nutné se na závod předem registrovat na gopass.travel. Přes věrnostní program GOPASS navíc seženete nejvýhodněji i skipasy. Ceny jsou flexibilní a mění se dynamicky podle vytíženosti střediska, počasí nebo třeba aktuálního počtu prodaných skipasů. Čím dříve skipas koupíte, tím víc ušetříte.

Foto: ©Skiareál Špindlerův Mlýn
Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama