Severní Dalmácie s NOVASOL nabízí stovky zajímavostí

Příjemnější a pohostinnější prostředí začíná u letoviska Starigrad – Paklenica. V dálce je vidět i průrvu Národního parku Velká Paklenica a obraz mostu na ostrov Pag. Zde se hory ztrácejí do vnitrozemí, a proto je tato oblast sužována silnými větry. Malá milá letoviska, typická pro tuto oblast, jsou klidnými místy pro dovolenou v Chorvatsku.

Reklama

Městské koupaliště Banj v Šibeniku anebo koupaliště Jadrija s oblázky a pískem v průlivu sv. Antonína, jsou pěknými místy pro koupání. Oblázkové pláže v Zadaru, Boriku anebo Kolovare nabízejí luxus a ocenění Modré vlajky pro pláže a mariny. Sport je populární v podobě potápění, windsurfingu a jachtingu. Vyhledávaná je i škola jezdectví v Šibeniku a také bungee jumping. Školy s instruktory najdete na každém kroku. Rekreační domy Chorvatska jsou příjemným řešením po celodenním odpočinku. Hudební fešty, divadelní vystoupení, festival pouliční kultury, Zadarská Úplňková noc, diskotéky, středověké slavnosti, restaurace i gastronomické festivaly nabízející místní delikatesy, nasytí vysoké nároky turistů.

Poskytované ubytování v Chorvatsku je v oblasti Severní Dalmácie na vysoké úrovni. All inclusive je typickou individuální celoroční dovolenou. Ceny služby zahrnují i rekreační poplatek, ložní prádlo, plyn, vodu, elektřinu i závěrečný úklid. Turisté si hradí sami jen dopravu a jídlo. Strávit letní radovánky i se svým čtyřnohým zvířátkem není v mnoha apartmánech Chorvatsko problém.

Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď !

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama