REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

Senioři, přijeďte k nám do sklárny!

Zveme aktivní seniory a seniorky k návštěvě Kunratic u Cvikova, malé severočeské sklářské obce, která je branou do půvabné přírodní oblasti zvané Kunratické Švýcarsko a zároveň součástí Křišťálového údolí. V jejím okolí najdete romantické lesní pěšiny, pískovcové skály a do nich ručně tesané reliéfy, lesní kaple, kříže a skalní vyhlídky. Další zajímavé výlety pro skupiny a seniory.

Hlavním lákadlem je ale vedle přírodních krás také půvab a sláva tradičního českého řemesla, tedy sklářství, které Vám představí jeden z nejpovolanějších – světově významný umělecký sklář Jiří Pačinek.

Přímo na zdejší huti se s ním můžete osobně setkat a sledovat ho při práci na uměleckých objektech, nechá Vás vstoupit do své jedinečné Skleněné zahrady se skleněnými rostlinami, které jste nikdy neviděli a jako vrcholný zážitek pak v Křišťálovém chrámu představí unikátní expozici uměleckého skla, krášlícího duchovní prostor klasicistního kostela z 19. století. Kam na firemní teambuilding.

REKLAMA

Usednout pak můžete ve zdejší Sklářské kantýně, která nabízí kvalitní rychlé občerstvení, anebo v Obecní restauraci U Elišky, kde si můžete vychutnat tradiční jídla české kuchyně.

Přijeďte do Pačinkova skleněného světa!!!

Cena exkurze je 100 Kč a zahrnuje nejen návštěvu všech uvedených míst, ale také výklad
průvodce a originální skleněnou vstupenku.

www.pacinekglass.com
Facebook: Pačinek Glass
Instagram : Pačinek Glass

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA