Salewa – kvalita a zkušenosti

Značka Salewa je jedním z nejzkušenějších výrobců outdoorového oblečení, obuvi a vybavení na světě. Její počátky sahají až do roku 1935, což z ní činí jednu z nejstarších outdoorových značek na světě! Čím je výjimečná? Snaha o dokonalost a navrhování produktů, které předběhly svou dobu. Portfolio značky zahrnuje mnoho ikonických výrobků, které jsou synonymem špičkové kvality zpracování, skvělým příkladem je přilba Helium vytvořená v roce 1994, která se prodává dodnes! V době svého uvedení na trh to byla nejlehčí přilba svého druhu na světě, navržená podle hesla: poloviční hmotnost, dvojnásobná ochrana!

Salewa Committed

Reklama

Značka Salewa je také výrobcem, který klade velký důraz na maximální péči o životní prostředí. Společnost vytváří výrobky, které jsou navrženy tak, aby byly co nejtrvanlivější a zanechávaly minimální uhlíkovou stopu. Značka sleduje pracovní podmínky v šicích továrnách, zabraňuje používání škodlivých chemikálií ve výrobním procesu a snaží se o co nejekologičtější řešení.

V portfoliu výrobce je proto mnoho výrobků z přírodních a ekologických vláken. Ekologická bavlna, merino vlna nebo konopí jsou jen začátkem ekologických řešení. Syntetické materiály používané při výrobě často pocházejí z recyklace nebo upcyklace.

Spolupráce s dodavateli technologií

Ekologický výrobní proces a dlouholeté zkušenosti nejsou všechno. Salewa nabízí spolehlivé a mimořádně vyspělé oblečení využívající řadu moderních technologií. Značka sází na originální řešení i na spolupráci s externími partnery. Proto v kolekci úspěšně najdete moderní hardshellové bundy Salewa s membránou GORE-TEX nebo boty Salewa vybavené trakční a odolnou podrážkou Pomoca!

Moderní technologie, kterými jsou výrobky tohoto renomovaného výrobce vybaveny, nám poskytují maximální podporu a pohodlí při outdoorových aktivitách. Díky kombinaci přírodních a syntetických vláken a nekompromisním řešením je vybavení a oblečení této značky vhodné pro extrémní situace.

Široká nabídka pro všechny outdoorové fanoušky

Salewa je značka s mimořádně širokým portfoliem produktů. Vyznavači téměř všech outdoorových aktivit si mohou v nabídce obchodu Salewa doplnit své vybavení a oblečení. Ať už běháte, chodíte na túry, lezecké výstupy nebo plánujete horskou expedici, v nabídce značky najdete ideální řešení. Každý výrobek je vyroben s důrazem na nejmenší detail. Díky tomu můžete počítat s plným komfortem a podporou bez ohledu na plánovanou aktivitu.

Výraznou kategorií produktů jsou jistě boty této značky. Od superlehkých turistických bot až po opravdu pokročilé horolezecké boty připravené pro použití automatických maček. Mnoho modelů vyhrálo řadu soutěží, včetně nejvýznamnějšího v outdoorovém průmyslu ocenění ISPO!

Prvotřídní turistické a horolezecké vybavení

Salewa nabízí také špičkové turistické vybavení. Pokud hledáte pohodlný a ultralehký stan na vícedenní treky, určitě si v nabídce této značky vyberete. Salewa má také mimořádně širokou nabídku batohů různých objemů. Široký výběr modelů a nosných systémů vám umožní najít ten správný batoh, ať už se chystáte na rychlý a lehký jednodenní výlet, nebo na několikatýdenní trek se všemi věcmi na zádech.

Horolezecká kolekce zahrnuje také batohy a další vybavení, které budete potřebovat pro zdolávání nových vrcholů. Ať už hledáte horolezecký úvazek, lehkou péřovou bundu zajišťující tepelný komfort při extrémně nízkých teplotách nebo lehkou přilbu, v nabídce značky si určitě vyberete!

Dlouholeté zkušenosti s výrobou technických oděvů

Třešničkou na dortu v portfoliu značky jsou mimořádně pokročilá technická řešení používaná v oděvech. Značka Salewa nabízí veškeré oblečení, které horští nadšenci potřebují. Výběrem jednotlivých kusů z kolekce si můžete vytvořit systém oblečení, který vám umožní udržovat optimální tělesnou teplotu, příjemný pocit sucha a neomezený rozsah pohybu. Ať už se vydáte na pěší túru, trekking nebo skialpy, budete dobře vybaveni. Nejnovější technologická řešení zajišťují maximální pohodlí bez ohledu na to, jakou aktivitu v horách provozujete. Díky své špičkové kvalitě vám výrobky Salewa budou sloužit dlouhou dobu. Nezapomeňte také na ekologický přístup značky! „Zelená“ řešení nám umožní chránit naši planetu před následky lidské činnosti. Koho, když ne nás, outdoorové nadšence, by to mělo zajímat nejvíc?

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama