REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

S magazínem PRŠÍ? Nevadí! je vždycky krásně

4. 10. 2021

Venku lije jak z konve nebo je zima až zalézá za nehty. Děti už z nahromaděné energie vibrují neklidem nebo se okázale nudí před některou z obrazovek. Lepší je podívat se na špatné počasí jako na příležitost zažít něco nového a neobvyklého, vždycky totiž máte na výběr. Snadno vás o tom přesvědčí nový magazín PRŠÍ? Nevadí! z ediční řady Dovolená s nápadem.

I když se z nebe řinou provazy vody, přesto můžete vyrazit na výlet do míst, o kterých jste dosud třeba ani neslyšeli, a strávit tam úžasný den, víkend nebo rovnou dovolenou. Protože to nejdůležitější, je být spolu a nasbírat zážitky, ke kterým se pak můžeme vracet. Vidět radost v dětských očích je hodnota, kterou zlatem nejde vyvážit, ale získat ji přitom může každý. Stačí jen věnovat dětem či vnoučatům čas a vybrat zajímavý cíl. To první je na vás, to druhé jsme pro všechny připravili v magazínu PRŠÍ? Nevadí! Najdete v něm desítky tipů z celé České republiky na místa a atrakce nejen pro rodiny.

Foto: ©m-ARK
Foto: ©m-ARK

Objevujte místa po celém Česku

Ediční řadu Dovolená s nápadem vydává agentura m-ARK, v níž žijeme cestovním ruchem už třicet let. A všechny naše posbírané zkušenosti a znalosti jsme se rozhodli předat čtenářům, abychom vám co nejvíc usnadnili plánování a trávení volného času. Proto jsme připravili už třetí stostránkový magazín, tentokrát na téma celoročně přístupných cílů a aktivit za špatného počasí a dali jsme mu název PRŠÍ? Nevadí! Svou šíří a pokrytím celé České republiky díky tomu přichází na trh výjimečný titul.

REKLAMA

 Foto: ©m-ARK
Foto: ©m-ARK

Uvnitř najdete desítky tipů, které jsou rozčleněné podle jednotlivých krajů. V každém z nich je vždycky jeden hlavní cíl, který jsme vybírali s důrazem na zážitky. A z dalších atraktivit si můžete poskládat výlet nebo dovolenou podle vlastních představ. Ve všech krajích jsme také vybrali oblíbenou cukrárnu, abyste si mohli svůj společný čas trochu zpříjemnit a osladit. Už nemusíte trávit hodiny hledáním informací na internetu, inspiraci kam vyrazit najdete v magazínu PRŠÍ? Nevadí!

 Foto: ©m-ARK
Foto: ©m-ARK

Dovolená s nápadem na kole, s dětmi nebo do Vídně

Při výběru cílů jsme se zaměřovali také na ty, které vznikly v posledních patnácti letech, kdy se nabídka možností pro rodiny s dětmi zásadně proměnila. Magazín však není určen jen rodinám či prarodičům s vnoučaty, své si v něm najde každý, kdo rád tráví volný čas aktivně. Uvnitř najdete také jako bonus tip na výlet do Vídně a všechny možné aktivity, které tu můžete zažít.

 Foto: ©m-ARK
Foto: ©m-ARK

V edici Dovolená s nápadem dosud vyšly CYKLOvýlety, které obsahují 33 tras vedených převážně mimo provoz po jedenácti zajímavých lokalitách na Moravě s výbornou infrastrukturou a kvalitou služeb. Druhý titul S DĚTMI za zážitky podrobně popisuje patnáct lokalit na Moravě a v nich desítky tipů, co s dětmi podniknout. Všechny magazíny zakoupíte v prodejnách novin a časopisů a nebo si je za stejnou cenu můžete objednat na eshopu www.dovolenasnapadem.cz. Doputují vám až do schránky bez dalších plateb za poštovné a balné.

Magazíny si můžete předplatit:

Více informací zde: www.dovolenasnapadem.cz/predplatne

REKLAMA

 Foto: ©m-ARK
Foto: ©m-ARK
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA