Rozzářená Olomouc připravuje pětidenní festival VZÁŘÍ

Pětidenní festival VZÁŘÍ již od 24. září 2013. Pomocí speciálních projekcí se promění historické budovy k nepoznání.

Pětidenní přehlídka vizuálního umění spojená s bohatým doprovodným programem v podobě koncertů, vystoupení DJs, workshopů a výstav bude k vidění po celé Olomouci od úterý 24. září 2013.
I letos se mohou diváci těšit na jedinečnou přehlídku videomappingových projekcí českých i zahraničních uměleckých týmů. Ty se utkají v promítání speciálních animací vytvořených na míru budovám v centru Olomouce, tentokrát na Dolním náměstí. Kromě hlavní soutěže čeká diváky i tzv. Tematická soutěž ve videomappingu, ve které uvidí například animaci nové čokolády Milka nebo mezinárodní fotografická výstava Světlo jinak. Chybět nebudou tradiční workshopy, světelné instalace, koncerty, ale třeba i oblíbený noční závod koloběžek. Nabitý program slibuje nevšední zážitky nejen pro nadšence moderních technologií a zajímavých efektů, ale i pro hudební fanoušky. Novinkou třetího ročníku festivalu VZÁŘÍ je noční hudební program nebo open-air kino.

Reklama

Soutěžní část festivalu bude probíhat po setmění ve večerních hodinách. Přípravy festivalu jsou již nyní v plném proudu a diváci se mají i letos na co těšit!
Více na http://www.vzari.cz/

Podívejte se na sestřih z Dnů evropského dědictví 2013 v Olomouci.
Video

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama