REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka
V okolí

RALLYE VEČERNÍ PRAHOU

3. 3. 2021

SOBOTA 6.LISTOPADU 2010  10:00-18:00

u AUTOSALONU NH CAR STRAHOV (u Strahovského stadionu)

 

REKLAMA

Už jste byli někdy účastníky autonehody? Víte, jak poskytnout první pomoc? Už jste viděli , jak hasiči vyprošťují oběti nehody z vozu? Vyzkoušeli jste si jzdu v autě či skútru na elektřinu? Rallye večerní Prahou 2010 Vás zve první listopadovou sobotu na originální podívanou pro všechny, kteří chtějí podpořit naše závodníky, ale také pro všechny ty, kteří chtějí bezpečné silnice bez zbytečných dopravních nehod.

 

REKLAMA

Přijďte na 47. ročník tradičního závodu Rallye večerní Prahou. Letos se uskuteční v sobotu 6. listopadu. Start i cíl soutěže a doprovodný program pro diváky se letos uskuteční na pražském Strahově vblízkosti Autosalonu NH Car.

Tento amatérský závod, jehož trasy vedou ulicemi hlavního města Prahy, prověří řidičské dovednosti účastníků, jejich orientační smysl, ale také znalost dopravních předpisů a zdravovědy. Zvláštní kategorie je letos vypsána také pro účastníky se zdravotním postižením.

Velký důraz v průběhu celého závodu je kladen na dodržování zásad bezpečné jízdy, a proto i doprovodný program celého dne bude věnován bezpečnosti silničního provozu. Vrcholem programu bude demonstrace zásahu pražských hasičů a policistů při dopravní nehodě. Publikum uvidí hasiče při vyprošťování posádky z havarovaného vozu, poskytnutí první pomoci a součinnost policie. Pro nejmladší návštěvníky bude připraveno dětské dopravní hřiště, kde si mohou dopravní provoz vyzkoušet „nanečisto“.
Neméně zajímavá bude také prezentace aut, motocyklů či skútrů poháněných elektřinou, které pro akci poskytl hlavní partner soutěže, Pražská energetika. Elektromobily se svými posádkami se dokonce zúčastní samotné soutěže. Pro milovníky rallye sportu bude připravena také ukázka opravdového závodního speciálu a autogramiáda závodní posádky.

Pořadatelem doprovodného programu závodu je RANSOME@WHITTAKER MAREKTING s.r.o.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA