Radegast vás zve do pivovaru na výstavu „Nagano – 15 let“

Přijďte si do Nošovic připomenout zlaté hokejové okamžiky, užít si prohlídku pivovaru a ochutnat správně hořké pivo Radegast.

Navštivte od 10. do 26. května pivovar Radegast a prohlédněte si oficiální výstavu fotografií „Nagano – 15 let“. Nošovice jsou prvním moravským místem, kam expozice zamířila. Desítky snímků fotografa Jiřího Koliše připomínají legendární „Turnaj století“ i oslavy na Staroměstském náměstí.

Reklama

Výlet do Nošovic si také můžete zpestřit prohlídkou pivovaru. Seznámíte se s historií piva Radegast a jeho varním procesem. Navštívíte výrobní provozy. Poznáte, jak se v pivovaru vyrábí slad z vybraného hanáckého ječmene. Prohlédnete si, jak probíhá plnění piva do lahví v jedné z nejmodernějších, plně automatizovaných linek na stáčení ve střední Evropě. Ze speciální místnosti připomínající ležácký sud můžete nahlédnout do ležáckého sklepa. Ve varně – samém srdci pivovaru uvidíte pivovarské pstruhy dohlížející na to, že varní voda má výbornou kvalitu. Prohlídka je završena ochutnávkou správně hořkého piva Radegast.
Kromě zážitku z prohlídky pivovaru Radegast můžete potěšit sebe nebo své blízké originálním dárkem z Radegastova obchodu.

Výstavu „Nagano – 15let“ je možné si prohlédnout zdarma od 10. do 26. 5. 2013. Návštěvnické centrum bude otevřeno od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin a v neděli od 9 do 12 hodin.
Na prohlídku pivovaru je nutné se předem objednat na níže uvedeném telefonu nebo prostřednictvím rezervačního formuláře.

Pivovar Radegast
739 51 Nošovice
+420 558 602 566
exkurze@radegast.cz
www.pivovar.radegast.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama