REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Pytloun Hotels otevřela v Krušných horách Pytloun Wellness Hotel Hasištejn

9. 3. 2020

Česká hotelová síť Pytloun Hotels dále expanduje a v prosinci 2019 otevřela uprostřed nádherné přírody Krušných hor, 100 m od zříceniny hradu Hasištejn u obce Místo svojí již 12 pobočku – 4* Pytloun Wellness Hotel Hasištejn. Hotel a okolí uprostřed lesů je ideální jak pro hosty, kteří hledají klid a odpočinek, tak pro aktivní sportovce neboť okolí nabízí bohatou nabídku cyklistických, turistických i běžkařských tras.REKLAMA

„Od května 2020 plánujeme v hotelu začít poskytovat také léčebné a rehabilitační lázeňské služby a procedury stejné jaké poskytují lázně Evžénie v Klášterci nad Ohří. Se spuštěním lázeňských procedur začneme také vařit v bio kvalitě a staneme se tak jedním z prvních bio hotelů v České republice,“ říká Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě Pytloun Hotels.Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** nabízí také aktivity a vybavení pro rodiny s dětmi – dětskou hernu v hotelu, bowling, ping pong, šipky, blízký Zoopark Chomutov, a další zajímavá místa. Hotelové wellness centrum je situováno v přízemí a nabízí výhled do okolní přírody a v letním období přímý vstup na letní terasu. Pro hotelové hosty je zdarma k dispozici bazén, finská sauna, infra sauna a vířivka. Hotelová restaurace nabízí jak českou tak i mezinárodní kuchyni a zakládá si na čerstvých surovinách a kvalitní přípravě. 

Od nového roku bude hostům v celé síti Pytloun Hotels k dispozici na pokojích nová vlastní plně ekologická kosmetika ve flakonech z biologicky rozložitelného plastu. „Naši zákazníci tak nebudou mít velké zásobníky na pokojích, ale malé flakonky, na které jsou zvyklí, s ekologickou kosmetikou, netestovanou na zvířatech, bez parabenů a v recyklovatelných obalech,“ popisuje Lukáš Pytloun.„Letos v létě jsme v Liberci otevřeli nový apartmánový 4* Pytloun Flat Hotel, což je kompletně samoobslužný hotel se samoobslužným parkingem a recepcí formou samoobslužného kiosku,“ pokračuje Lukáš Pytloun a dodává: „Testování samoobslužných kiosků jsme nyní úspěšně skončili a v průběhu ledna je instalujeme na dalších 3 hotelech. Do prvního pololetí roku 2020 budou všechny hotely v rámci naší skupiny osazené samoobslužnými kiosky, ale recepční zůstávají. Budou chodit s hosty na pokoje, připravovat jim nápoje, radit a doporučovat aktivity a turistické cíle v okolí našich hotelů atd. a tím zvýší komfort našich hostů.“„V Pytloun Wellness Hotelu Harrachov rozšiřujeme wellness centrum Luxury Mountain Spa o 15 metrový bazén a zvyšujeme kapacitu pokojů o 40 %. Hotel bude mít nové kongresové prostory, nový saunový svět, parní lázeň, lobby s barem i restaurací. Půjde tak o podobný koncept, který se nám osvědčil v Pytloun Boutique Hotel Prague,“ uzavírá Lukáš Pytloun.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA