Putování s dinosaury

NA ZÁKLADĚ OBROVSKÉHO DIVÁCKÉHO ÚSPĚCHU SE DO ČESKÉ REPUBLIKY VRACÍ SHOW OVĚNČENÁ ŘADOU CEN –  PUTOVÁNÍ S DINOSAURY

Velkolepá show, která vznikla na základě stejnojmenného oceněného seriálu televize BBC, oživí dinosaury ve skutečné velikosti – V show je k vidění například hrůzovládce tehdejších plání a jeden z největších oblíbenců publika Tyranosaurus Rex.

Reklama

Dinosauři se budou opět procházet po Zemi a vy můžete být u toho. Nová show startuje v České republice 15. 2. 2013 v pražské O2 areně.

Show PUTOVÁNÍ S DINOSAURY, která se v O2 areně představí 15. -17. února 2013, ukazuje vývoj dinosaurů, včetně návaznosti na klimatické a tektonické změ- ny, které vedly k zániku mnoha druhů. Scény bojů mezi dinosaury vypadají přímo filmově realisticky a publikum může sledovat, jak se masožraví dinosauři naučili chodit pouze po dvou nohou a jak se ti býložraví neustále snažili vylepšovat obranu proti svým krvelačným kolegům. V příběhu vyprávějícím o jejich 200 milionů let trvající nad- vládě uvidíte na vlastní oči, jak dinosauři chodí, řvou, jak bojují o přežití a nadvládu. Z varhánků na jejich kůži a záblesků v očích poznáte, že se dinosauři opravdu vrátili!

PUTOVÁNÍ S DINOSAURY – Velkolepou show Vám do České republiky přiváží BBC Worldwide ve spolupráci s australskou produkční společností The Creature Production Company, v jejímž čele stojí generální ředitelka Carmen Pavlovic. Ta říká: „Seriál televize BBC byl výborným spojením zvláštních efektů a zábavně podaných infor- mací. Abychom tuto televizní událost převedli do třetího rozměru a na jevišti mohli představit ještěry v životní velikosti, vytvořili jsme za 12,5 milionu liber podívanou tak obrovskou, že se může vejít pouze do arén.„ Show Putování s dinosaury, která je mezníkem na poli rodinné zábavy, vidělo po ce- lém světě více než 7 milionů lidí v 206 městech. Časopis Pollstar ji zařadil na 4. místo v anketě “100 Worldwide Tours”. Tento fenomenální světový úspěch je připisován dlouholeté průkopnické práci a vášni produkčního týmu, který večer co večer oživuje 20 ještěrů ve skutečné velikosti. Jedná se o technologický počin epických rozměrů.

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA SÁZKOVÁ KANCELÁŘ, A.S., REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ

PŘEDPRODEJ NA TERMINÁLECH ZAHÁJEN 14. KVĚTNA 2012 V 08:00 HODIN, CENY VSTUPENEK: 520 – 800,- Kc

Datum konání: 15.2.2013 – 17.2.2013

O2 ARENA
Ocelářská ulice 460/2, Praha 9
www.o2arena.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama