Psí festival v Jičíně

8. května 2016 se uskuteční, pod záštitou starosty města Jičína, 2. ročník charitativní akce s názvem Psí festival v Jičíně.

Reklama

Na cvičáku „U Matějáku“ diváci mohou shlédnout pestrý program, zajímavé přednášky a ukázky psích sportů. Pro děti jsou připraveny napínavé soutěže. Budou zde i stánky s originálními produkty a novinkou 2. ročníku bude tombola.

Psí festival je charitativní akce, která je určena nejen pro majitele psů, ale i pro diváky, které zajímá psí svět. Výtěžek poputuje třem útulkům: Psí útulek v Jičíně, Psí útulek Chlum u Hořic a Místo Nová Paka. Každý útulek se nám během festivalu představí a uvede chod vlastního zařízení.

Letos mohou návštěvníci vidět sportovní kynologii, ukázku práce s policejními psy, Treibball, Nosework, Dogdancing  i agility. Občerstvení je samozřejmostí a však na Psím festivalu bude moci i Váš čtyřnohý mazlíček navštívit Pesrestauraci. Proto svého chlupáče nenechávejte doma a užijte si psí den společně. 

Festivalový den bude zakončen kulturním programem. Diváci uvidí koncert jičínské kapely a o přestávce vystoupí břišní tanečnice Kaira Sabah z Jičína.

   Sami vidíte, že se bude opravdu na co těšit, proto přijďte, ať už jste aktivní pejskaři či běžní majitelé psů, užít si 2. ročník Psího festivalu v Jičíně.

Srdečně Vás zve

OSA Jičín a chovatelské potřeby Bonny-Pet

Více na FB – Psí Festival v Jičíně

https://www.facebook.com/Ps%C3%AD-Festival-v-Ji%C4%8D%C3%ADn%C4%9B-808316949223269/?fref=ts

 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama